Школа студентського самоврядування

Школа студентського самоврядування

p6SDxCPf27sДієвому студсамоврядуванню бути! Для тих, хто прагне навчитися відстоювати свої права та зробити студентське самовряуваня справді дієвим!

Що таке – студрада? Та хто такий/така голова студради?
Для когось це, умновно кажучи, “Вася Пупкін”, якого обирають раз на рік, де його бачать вперше і востаннє. Для когось цей обраний “Вася Пупкін”, який ще ходить та намагається зібрати кошти для дитячого будинку. Ситуація, звичайно, не у всіх вишах така, проте трапляється доволі часто.

Але “Вася” крім того, щоб збирати кошти для дитячого будиноку може також завідувати комунальними платежами і, виходячи з цього, встановлювати оплату за гуртожиток; може, за проханням студентів, змінити в певній групі викладача.
А ще, при зверненні студентів зі скаргами щодо  вимагання з них  ”полян” або нечуваних хабарів під час іспитів, має право не тільки змінити викладача, а і сам бути в комісії під час здачі екзамену. Про таку річ як впливова думка, щодо звільнення викладача я взагалі мовчу.

Студентська рада була створена як СТУДЕНТСЬКИЙ орган. Вона має контролювати й захищати інтереси студентів, вона може створювати проекти на базі інституту/факультету/вузу.
У разі виникнення проблем пересічний студент має звертатися до студради (приклад із хабарями), а не йти і башляти.
Освіта не повинна коштувати як айфон. Але середньостатистичний студент вивалює за сесію саме таку суму.

Саме з таких міркувань було вирішено організувати Школу студентського самоврядування.
Ми склали так програму, щоб учень цієї школи знав і як говорити із адміністрацією і як захищати студентство, як зібрати команду до своєї студради або як мотивувати стару команду на гарну роботу, як створювати свої проекти від студради і де брати ідеї, як досягти довіри від студентів та як не схибити.

Приєднуйся до нас: https://vk.com/shool_of_student_goverment

Реєструйся на Школу студентського самоврядування:

https://docs.google.com/forms/d/16x0S5bNOEKqEcjiuhFpLZ3LjeNqbmO8NhaSoMXwtnxk/viewform

Участь безкоштовна.