Школа Першої Допомоги.UA

Школа Першої Допомоги

Школа Першої ДопомогиСкільки потрібно часу, щоб приїхала швидка? Що ти будеш робити, якщо у людини зупиниться серце? А якщо побачиш постраждалих після ДТП? А якщо раптом у людини почнеться напад епілепсії? А якщо постраждалими будуть твої близькі?

Чи знаєш ти, як не нашкодити людині, надаючи першу допомогу?

Відповіді на ці питання, практичні навички втілення цих відповідей в життя ти можеш отримати у Школі Першої Допомоги.UA. Якщо ти хочеш знати відповіді на перераховані питання і розумієш важливість таких знань, якщо ти бажаєш отримати досвід реалізації соціальних ініціатив – не прогав свій шанс, візьми участь у проекті!

Школа Першої Допомоги.UA – це освітній проект, який проводить Харківський Червоний Хрест і стипендіати Завтра.UA з метою поширення знань і навичок надання першої долікарняної допомоги, а також розвитку лідерських якостей серед молоді. І ми зробимо все можливе, щоб проект був цікавим, корисним і класним для тебе!

Етапи проекту:

– Навчання: 2-3 листопада учасники проекту (серед яких можеш бути ти) пройдуть програму першої допомоги (сертифіковану Європейським рефері Центром), яка складається з теорії і практики на спеціальних манекенах, а також об’єднаються в групи для реалізації міні-проектів, а саме для проведення цікавих тренінгів для школярів з першої допомоги та організації для них змагань. У ці самі дні учасники ознайомляться з основами проектного менеджменту та отримають знання, що допоможуть реалізувати міні-проекти.

– Підготовка і реалізація: протягом листопада учасники, отримавши вагомий багаж знань, а також підтримку досвідчених волонтерів та організаторів, підготуються і проведуть тренінги для школярів, фіналом яких стане захоплююче змагання з першої допомоги.

– Підведення підсумків: загальна зустріч на початку грудня, під час якої учасники проекту (нагадуємо, серед них можеш бути саме ти) обміняються своїм досвідом реалізації соціальних проектів, отримають сертифікат учасника проекту Школа Першої Допомоги.UA, а також сертифікат міжнародного зразка про проходження курсів першої допомоги. По закінченню школи кожен учасник буде володіти навичками надання першої допомоги і отримає безцінний досвід участі в соціальних проектах.

Проект буде проходити у місті Харкові.

Для участі заповнюй анкету, але поквапся – кількість місць обмежена. Учасник проекту ЗОБОВ’ЯЗУЄТЬСЯ взяти участь у всіх його етапах. Участь безкоштовна, передбачені кава-брейки під час навчання =)

Останній термін подання анкети – 31.10.13 до 20:00

Результати відбору будуть відомі 01.11.13

Не забудь розповісти друзям про проект.

Для довідки: Перша допомога – це комплекс навичок, які може використовувати кожен для допомоги постраждалому до приїзду медичної допомоги, і які полегшують страждання потерпілого, зменшують негативні наслідки травм і можуть зберегти життя людині.

Більше про Червоний Хрест у місті Харкові: vk.com/kharkovredcross та стипендіатів zavtra.in.ua/