Як правильно доглядати за шкірою взимку?

догляд за шкірою взимку

догляд за шкірою взимкуНе секрет, що взимку шкіра стає чутливішою, оскільки на неї діє і вітер, і холод. Тому у цю пору року шкіра вимагає особливої уваги. Існують деякі нескладні правила по догляду за шкірою в зимовий період, які допоможуть зберегти їй здоровий вид. І краще не нехтувати ними, тому що за зимою прийде весна, а там вже і недалеко до сезону відпусток.

В першу чергу необхідно потурбуватися про засоби по догляду за шкірою. Власницям жирної шкіри треба буде змінити свій крем на засоби для нормальної шкіри. А усім іншим запастися кремами із зволожуючими властивостями. Оскільки зимовий час вважається справжнісіньким випробуванням для шкіри, то треба подвоїти і зусилля із її збереження. Це відноситься до масок, пілінгу і інших процедур. Повторювати їх треба через кожні 2-3 дні.

Ще одна порада торкається зволоженості повітря в приміщенні. Можна придбати спеціальні прилади, які називаються “Зволожувачі повітря”. А можна скористатися старими способами, наприклад, на радіатори опалювання повісити вологий рушник або поруч поставити чашку з водою.

Перед виходом на відкрите повітря необхідно використати спеціальний крем для рук, який має захисні функції. Купити такий крем можливо у будь-якому відділі косметики або в аптеці.

Ще одним способом зволожити шкіру являється споживання води. Треба просто збільшити її споживання до 3-х літрів в день. Але треба пам’ятати, що сюди входить уся рідина, тобто це і супи, і чай, і інше.

Виконання цих нескладних правил допоможе не лише зберегти здоровий і молодий вид вашій шкірі, але і зробить її сяючою.