Чи шкідливо для здоров’я регулярно споживати алкоголь?

алкоголь

алкогольВсім відомо, що алкоголізм – це один з різновидів наркоманії. Тому навіть помірне, але регулярне споживання зеленого змію може викликати сильну залежність і як наслідок – алкоголізм. Розберемося з проблемою з наукової точки зору.

Кожного дня організм виробляє малу кількість етилового спирту (біля 20 мл). Спирт потрібен організму для гальмування деяких ділянок мозку. Для руйнування цього спирту в організмі виробляються спеціальні ферменти, котрі перетворюють його в оцтовий альдегід. Проте, якщо до організму потрапить спирт ззовні, то він почне виробляти більше ферментів.

А згодом організм перестане виробляти власний етиловий спирт. Ось тоді у тверезої людини з’явиться відчуття тривоги, а коли вона вип’є чарку, світ знову стане прекрасним. Так психічна залежність переросте згодом у фізичну і людина стане алкоголіком.

P.S. Если вы хотите отлично провести время в пятницу или субботу вечером, то ночной клуб как раз то, что нужно – отличная музыка, красивые девушки и молодые люди, нормальный отдых перед следующей рабочей неделей это ночной клуб.

источник