Автомобільний концепт Shinari від Mazda

Shinari від Mazda

Shinari від MazdaНещодавно компанія Mazda показала свій новий концептуальний автомобіль під назвою Shinari. Компанія представила новий концепт для презентації своєї нової філософії – «Пізнання духу руху». Автомобіль японського виробника наче промовляє, що він хоче бути японським Audi або BMW. Хоча концепт не можна назвати виключно японським творінням. Адже над його створенням працювали інженери та дизайнери з Німеччини, Америки та Японії.

Новий концептуальний автомобіль було представлено широкому загалу у Мілані. Цей автомобіль повинен символізувати різкий перехід у дизайні автомобілів марки Mazda. Новий концепт вийшов з під пера відомого дизайнера Ікуо Маеда. Дизайнер відомий створенням таких популярних автомобілів, як Mazda 2 та Mazda RX-8.

Назва концепту Shinari можна перекласти як «незламний». Саме цей образ буде впливати на створення нових серійних автомобілів японського виробника.
Дизайн нового автомобіля можна охарактеризувати як простоту геометричних форм з рубаними формами. І дійсно чотири дверний автомобіль нагадує справжнє купе з майбутнього. Адже у нього навіть нема дзеркал заднього виду – їх заміняють камери.

P.S. С такой же статью как к автомобилям у мужчин женщины интересуются духами, если вам нужна парфюмерия оптом для личных нужды или своего небольшого дела – заказывайте на нашем сайте vtochky.com, где представлены лучшие мировые бренды.