Східна вечірка – культурно-розважальний захід 17 листопада

Східна вечірка

Східна вечірка“Східна вечірка” – культурно-розважальний захід 17 листопада 2013 року (неділя),  з 13:00 до 16:00

Місце проведення:

ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва»

читальна зала.

Адреса: просп. 40-річчя  Жовтня, 122.

ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва» започаткувала цикл заходів «Культура народів світу», створений з метою розкриття глибин національних традицій та ознайомлення з мистецькими і культурними просторами маловідомих на наших теренах культур.

У святі беруть участь колективи та школи сіхдного танцю: Dance Hayat, Казки Сахари,  Orient, Shamirastudio,   Хабібі,   PersiaАйрис,   Клан Sabal.  Разом з нами гості заходу дізнаються про східний танець як вид мистецтва та хобі, заглибляться у філософію танцю і гармонію рухів.

Танцювальні напрямки, що демонструватимуться:  східні (raks al sharki, фольклор, табла, шоу belly dance), циганські, балканські танці, трайбл (індійський, слов’янський) та ін.

В кожного народу існує своя колекція цікавих звичаїв, частину яких ми і маємо показати. Самобутні традиції, міфологія, мистецтво, танці, співи – все це тісно пов’язано між собою.

Взяти участь у східній вечірці – це можливість для танцювальних колективів заявити про себе, показати своє мистецтво, поспілкуватись з друзям та однодумцями, розказати про свою школу. Для гостей проводитиметься майстер-клас.

Східний танець набуває все більшої популярності серед мешканців  нашої столиці.

         Запрошуємо всіх бажаючих на східну вечірку!

Відповідальний: відділ зв’язків з громадськістю ДЗ „ДБУ для юнацтва”

Конт.: 044-257-1073, 068-3621287- Наталія.