Шапка врятує світ

winter-hatІз появою перших холодів наш організм слабшає. Ми відчуваємо гостру нестачу вітамінів. Це впливає на наше загальне самопочуття та настрій. Усі дівчата якнайшвидше прагнуть підготувати себе до морозів та починають інтенсивно піклуватися про свою шкіру та волосся. І все це для того, аби бути красивими. Але наша краса – це, у першу чергу, наше здоров’я.

Скільки із вас у холодні зимні вечори одягають шапки, збираючись на романтичну прогулянку? Я думаю, що зовсім небагато. Ми боїмося виглядати смішно. Нам здається, що гарна зачіска та приголомшливий зовнішній вигляд захоплює хлопців. Це правда. Але більшість із них при першому ж зниженні температури – уже в шапках. Невже в них немає бажання нам сподобатися? Можливо вони бояться захворіти? Або не в змозі терпіти холод? А, можливо, вони більш раціональні, і важчають, що здоров’я набагато важливіше зовнішнього вигляду. Вони мають рацію. Та невже вони мають безглуздий вигляд у шапках? Скоріше за все, навпаки.

Дівчата готові стерпіти усе: і холод і голод, тільки задля того, щоб сподобатися оточуючим. Моя подруга Олена ніколи на одягає шапку. Навіть при страшних морозах, коли й дихати важко. Я щоразу намагаюся її застерегти й відправляю до гугла, аби вона почитала, чим загрожує ходити без шапки в мороз. Ось, що він видає: біль у вухах, страшні мігрені, сильні головні болі, запалення лицевого нерва, випадіння волосся. І це, між іншим, ще не повний перелік наслідків. Звучить дійсно страшно. А все, що від нас вимагається, це просто одягти шапку. Крім того, що ми попіклуємося про здоров’я нашого волосся, про яке завжди переживаємо, ще й збережемо наш імунітет і подбаємо про здоров’я майбутніх діток.

Подарувати хлопцеві шапку або шарфик – вважається проявом турботи та уваги з боку дівчини. І ми обираємо саме такі подарунки в холодні пори року. Я й сама не раз робила такі подарунки, й завжди отримувала щиру подяку у відповідь. Але нещодавно я почула від знайомих історію про те, що чоловік сам зв’язав своїй дружині шапку на День народження. Я була шокована таким проявом ніжності та турботи. І до того ж, тепер він завжди зможе контролювати, чи одягнула вона її. І жодні виправдання вже не будуть прийматися. Букети троянд і парфуми ми дуже любимо, але так приємно, коли про тебе піклуються й переживають.

Головне пам’ятати, що зовнішня краса – це чудово. Але здорова й щаслива людина – це прекрасно. І кохають нас за фарби нашої душі, а не за красиві укладки. Утеплюйтеся.

Анастасія