Пляшка шампанського вартістю в 70 тисяч доларів

шампанське Dom Perignion Rose Gold

шампанське Dom Perignion Rose GoldУ Лондоні було встановлено одразу два неофіційних рекорди – найбільш коштовна пляшка шампанського і найбільший розмір чайових. Слід відмітити, що дані рекорди були встановлені не британцем, а росіянином.

Ім’я росіянина не розголошується. Відомо тільки, що громадянин Росії – особа, котра займається бізнесом. Сам же рекорд було встановлено в барі лондонського готелю «Уестбюрі». Група російських бізнесменів замовила в барі готелю пляшку надзвичайно дорогого французького шампанського відомої марки Dom Perignion Rose Gold, котра була вироблена з врожаю 1996 року.

Ціна пляшки становила всього лише 54 тисячі доларів. Однак після того як пляшка об’ємом в 6,4 літра була випита всього лише за 45 хвилин групою з 5 осіб, російський бізнесмен не тільки розплатився за пляшку шампанського, а ще й залишив офіціанту на чай суму у розмірі 15 тисяч доларів.

P.S. В принципе, если у вас есть такая возможность то почему бы не жить красиво, заказать например порталы для каминов из мрамора для своей загородной виллы или дорогущей квартиры в центре – роскошь это приятно.