Шахбокс, що ж це таке?

Шахбокс

ШахбоксЯк мовиться: “сила є, розуму не потрібно”. Але чи так це в цьому виді спорту? Ні! Шахбокс сполучає в собі фізичну силу, а найголовніше інтелектуальні здібності. Шахбокс почав проводитися з 2003 року.  Гра має 11 раундів, непарні раунди дістаються грі в шахи, парні, – боксу. Між раундами обов’язкова перерва з тривалістю в хвилину. Час гри також обмежений, в шахах можна допустити лише 4 хвилини, на бокс дається дві.

Переможцем буде той, хто поставить мат або у разі нокауту у боксі, також у разі технічної поразки супротивника. Можлива бути нічия, тому у боксі нараховуються бали за кожен раунд, але якщо і тут буде нічия, то перемога присуджується тому, хто грав чорними шаховими фігурами. Дискваліфікація – не виключення, коли гравець довго думає, як зробити хід, але у разі, якщо у нього є два попередження.

Перед грою спортсменам необхідно одягати навушники, оскільки упродовж усієї гри її коментують. Гравці не повинні чути те, що говорять коментатори, оскільки можливі підказки. Переходячи до боксу, само собою, навушники знімаються.

У таких іграх звичайно багато уболівальників. Також не виключено, що люди можуть робити ставки. Взагалі, бокс прибуткова справа, особливо для переможців. Шахбокс став популярний в усій Росії, люди хочуть подивитися на видовище, тим більше, коли внесені нові елементи гри. Інтелект і фізична сила часто не пов’язані один з одним, але і обійтися один без одного вони не можуть.

Часто бої закачують в інтернет, і ці відео завжди набирають тисячі переглядів. Займатися цим видом спорту може кожен, як любитель, так і професіонал. Участь можуть брати ті, хто досяг вісімнадцяти років.

Взагалі Шахбокс узятий з коміксів, де головний герой вирішував складні шахові завдання і бив усіх в обличчя. Власне це зовсім не даремний вид спорту і зовсім не смішний, як деякі можуть виразитися, оскільки підкорити можна не лише силою, але і розумом. Якщо ці обидві якості є присутніми в людині, то така людина в житті не пропаде. Тренуватися – ось головне завдання, яке повинен вирішити для себе кожен спортсмен-інтелектуал. Сила є, розум теж потрібний.

Є досить багато незвичайних ігор з незвичайною назвою, з кожною хвилиною люди щось придумують. І це викликає інтерес у глядачів, уболівальників, хоча багато хто скаже, що людям вже нічим зайнятися, придумують щось нове, сполучаючи елементи старого. А як інакше, суспільство повинне йти вперед, а не стояти на місці!

P.S. Для того чтобы тренироваться дома неважно для бокса, шахбокса или просто для себя можно купить водоналивные боксерские мешки. Кстати на сайте fitness-boutique.com.ua найдете товары не только для боксерских тренировок, но и многих других физических упражнений.