Сферичний студент у вакуумі

Усі ми бачимо людей, які вчаться добре: їх поважають викладачі, а однокурсники постійно  щось питають. Невже вся справа у знаннях? Ан-ні, усе може бути інакше, треба тільки вміти  використовувати усього себе та бажання мати вільний час.

Який він, ідеальний студент?

1. Студент повинен бути креативним.

Це творчі люди, які здатні швидко проаналізувати та діяти. Орієнтація у просторі, часі та    питанні не маючи нічого крім якихось загальних знань — це великий плюс.

2. До цього ще студент повинен бути кмітливим та розумним. Навіть якщо ви добре  знаєте матеріал треба вміти його використати на практиці, окремі частини  нічого не  значать. А якщо ви володієте не повним спектром знань, тоді включайте мозок та  доповнюйте…

3. Доповнюйте та не бійтесь вести дискусії. Ідеальний студент повинен вміти відстоювати  свою точку зору. Як не крути, але це поважається, звісно, якщо ти вмієш довести свої теорії.

4. Для того, щоб хоча би щось довести потрібно бути комунікабельним. Не вміння знаходити  “спільну мові” з іншою людиною одразу вбиває більшу частину враження, особливо, коли ти на лінчуванні. А деяким викладачам взагалі досить води у відповіді.

5. Якщо ви не комунікабельний, або чогось злякались, погоджуйтесь. Але не треба бути овочем, робіть розумні очі та оперуйте такими висловами, як “Я з вами згоден”, “Так, саме це я хотів сказати”. Але не треба їх повторювати кожну хвилину. Але й самі щось кажіть та включайте кмітливість, та розум.

6. Ідеальний студент повинен бути в курсі всіх новин. Окремо це нічого не значить, але вміння  прив’язати  усе це до питання чи теми з політикою “Так воно й потрібно” – це великий шанс, щоб вас поважали.

7. Повага викладача як святий дар йде до тих, хто “сказав — зробив”.  Більшість людей, коли бачать ваше бажання вчитися йдуть на поступки. Здаючи п’ять з дев’яти робіт вчасно, ви виграєте зайвий час на інше.

8. Пам’ять. Ідеальний студент завжди пам’ятає викладача, а викладач хоч якось бачив студента.

І останнє, ідеальних не існує, а студент повинен вміти діяти навіть у вакуумі.

Дурнуватий філолог-русист, який професійно грає на нервових закінченнях та добре знає усю їх парадигму. Займаюсь журналістикою, малюнком, фотографією, пишу вірші та прозу. В душі більше індуктивного та інтуїтивного, але логіка ще ввімкнена. Іноді не зібрана, але коли ж тут працювати, коли всі навколо самовиражаються. Е-Мейл: ptaha-zozo@ukr.net www.zozylya.blogspot.com ICQ: 384-454-171