Гарна сервіровка столу

сервіровка столу

сервіровка столуПопереду значима подія. Гості запрошені. Меню вибране. Залишилося накрити і прикрасити святковий стіл. Особливу увагу слід звернути на скатертину. Гарно виглядати буде чиста, накрохмалена скатертина, а якщо вона ще буде тканинною – то це буде чудово. При цьому скатертина повинна звисати із столу на 20 см Колір скатертини для вечері переважний білий або пастельних тонів, серветки вибираються під скатертину. Серветки також слід вибирати тканинні, вони красиво доповнюють образ.

Краще рішення для сервіровки столу це фарфор. Він виглядає витончено, просто, але в той же час із смаком. Посуд повинен йти комплектом, негарно виглядатимуть різномасті тарілки і келихи. Так що про це слід потурбуватися заздалегідь. На тарілці для закусок оригінально буде виглядати цікаво складена серветка. Увесь столовий посуд не варто відразу виставляти на стіл, краще міняти йогго по необхідності. Напої з самого початку вечері повинні вже знаходитися на столі.

Для кожного святкового обіду або вечері мають бути свої індивідуальні елементи декору, добре підійдуть для цього скляні вази, які або статуетки, або свічники зі свічками. Свічки нададуть романтику вечері, а скляні вази відмінно доповнять живі квіти, або різноколірні кульки усередині. При цьому не варто забувати про загальне оформлення столу. Так само не зайвим буде переконатися, що декор не заважає гостям.

Накриваючи на стіл, варто вибирати кращі столові прилади, які обов’язково розкладаються в правильному порядку. Якщо ж у вас їх не вистачає то можете прибдати їх тут http://www.posudmeister.ua/catalogue/10.html в магазині досить широкий вибір столових приладів. Келихи для вина краще всього ставити на стіл кришталеві або скляні. Варто враховувати, що келихи для червоного і білого вин різні, отже, ставити доведеться по два келихи.

Колір сервіровки столу можна вибирати будь-кому і тут головне не боятися експериментувати. Причому якщо стіл накривається в саду, доречно виглядати будуть яскраві, строкаті, з квітковим малюнком скатертини.

Варто потурбуватися про кожну запрошену людину окремо і індивідуально, для цього підійдуть іменні карти. Особливо добре, якщо прийдуть незнайомі люди, і їм не будет складно знайти свої місця. Іменні картки можна оригінально оформити під тематику вечору.

Сервіровка столу в цілому процес не важкий. Але, для того щоб влаштувати ідеальний обід або вечерю, поза сумнівом потрібна практика.