Сервіровка новорічного столу 2014

Сервіровка новорічного столу

Сервіровка новорічного столуНаближається коханий усіма свято Новий рік. Вже зараз народ думає, як його зустріти, що одягнутися, куди піти, але оскільки свято сімейне, то багато хто вважає за краще відмічати його в домашній обстановці, в колі рідних і близьких. За східним календарем прийдешній рік – конячка, за кольором синій, за матеріалом дерев’яна, тому переважні тони, синього відтінку.

При сервіровці святкового столу, бажано придбавати серветки, скатертини у блакитних, зелених або фіолетових тонах, такі кольори переважні і при виборі посуду. Єдине чого треба дотримуватися – це, щоб скатертина і серветки були одного кольору, а посуд має бути витриманий у своєму стилі. Окремо кожному гостю треба поставити столову тарілку, а на неї закусочну. До речі купить посуду до столу можна на сайті posudaonline.com.ua.

Між тарілками має бути відстань не менше 60 смю Вилку треба покласти з лівого боку від тарілки, а ніж з правого, при цьому вістря ножа повинно дивитися на тарілку. Красиво розкладені у вази фрукти будуть гарною прикрасою столу, якщо апельсини порізати на частини, а виноград розділити і майстерно викласти, проявляючи фантазію. Дуже оригінально можна оформити святковий торт, виліпивши з мастики фігурку конячки, а заглибившись в цю творчість на поверхні торта можна створити цілий шедевр.

Прояв творчості можна прекрасно здійснити і при оформленні салатів, оскільки конячка є сільськогосподарською твариною, то сільські мотиви будуть доречними. Багато хто замість традиційного столу організовує стіл-буфет, за який не треба сідати. В цьому випадку гості можуть вільно пересуватися і вибирати собі вподобаного співрозмовника.

Та і хазяйці при такому столі менше турбот, оскільки гості обслуговують себе самі. І в завершення хочеться додати, що кращою прикрасою Новорічного столу по будь-яких календарях, будуть Ваші іскристі посмішки і теплі слова в адресу один одного.