Призначення сервера і комп’ютера в чому різниця?

комп'ютер

комп'ютерСервер і комп’ютер мають різне призначення, хоча в той же час у них багато спільного. Якщо говорити про роботу однієї людини, то безумовно купувати треба або ноутбук, або комп’ютер, але якщо ж мова зайшла про зберігання баз даних, то краще купити сервер. Комп’ютер більше годиться для персональної роботи, також як і ноутбук, їх перевага в не великій ціні, практичності. Якщо ви використовуєте ноутбук, то він ще й буде дуже зручним.

Але, для громіздких проектів максимально ефективно купити сервер. Чому це так? Коли ви тільки запускаєте проект, то сподіваєтеся на те, що він буде розвиватися, це безумовно, інакше просто немає сенсу його запускати. З розвитком проекту буде і збільшуватися база даних. Інформація, яку зберігають на центральному комп’ютері, буде теж збільшуватиметься. Пізніше, ви вважаєте за потрібне придбати оновлений софт або додати до того, яким ви користувалися раніше, ще деякі додаткові програми.

Кількість клієнтів, з якими ви працюєте збільшиться, партнери, з якими співпрацюєте теж можуть додатися. Все це буде вноситися в базу, яка залишиться на тому ж комп’ютері, який ви купували спочатку впровадження проекту. Що ж вийде? Інформація збільшується, а місце на комп’ютері залишається тим же. Набагато дешевше комп’ютер або ноутбук купити, для звичайної роботи а данні зберігати на сервері замовивши якісний хостинг з бекапами та обслуговуванням.

Уявіть собі, у вас стала зависати система, комп’ютер постійно вимагає перезавантаження, він не витримують всього навантаження. Вам доведеться вибирати, купувати знову потужний, сучасний комп’ютер або таки купити сервер. Гарантій, що купивши новий комп’ютер і він впорається з базою даних і через рік немає ніяких, адже за цей рік, ви теж плануєте прогресувати, а значить, інформації знову додасться.

Купити сервер всього лише один раз дешевше, ніж купувати ноутбук або комп’ютер, як тільки попередній не буде справлятися з усіма навантаженнями. Та й зупинки в роботі не принесуть доходів, а скоріше навпаки можуть їх зменшити. Ніяким клієнтам не сподобається, якщо вони дізнаються, що на фірмі призупинилася робота, ніякі серйозні партнери не зрозуміють, чому ви не можете обговорити з ними бізнес саме сьогодні, якщо ви заздалегідь домовилися про це датою. Серйозні проекти вимагають покупки сервера, а для роботи однієї людини простіше і раціональніше комп’ютер або ноутбук купити.

P.S. Хотите подарить девушке замечательный подарок? заходите в интернет магазин парфюмерии http://makeup.com.ua/ где есть из чего выбрать – все духи качественные, есть бесплатная доставка.