Серце назовні або Кохати відкрито

Коли я писала цю статтю , то на моєму годиннику залишалося 5 годин до Дня Святого Валентина, відомого усім як Дня закоханих. Мій лист-звернення присвячується усім закоханим.

Ще починаючи від сьогодні усі квіткові магазини були взяті штурмом, а ціни на квіти стали просто неймовірні, але для коханої людини і зірку зняти з неба дешеве задоволення і звучить як ще одна забаганка. Це дуже добре, коли ви вмієте говорити слова кохання і говорити їх часто, не боїтесь відмов і поразок, а саме головне не боїтеся кохати, а що ж робити другій половині земної кулі, яка вважає День Святого Валентина найгіршим днем в році? А ось що: набратися нарешті смілості і сказати тим людям, яких кохають про свої почуття, адже на то і існує День закоханих.

У вас на серці ще досі неспокійно, ви плекаєте якісь почуття, але ще досі не розібралися у собі, можливо, ви сумніваєтесь, що це кохання, то чому би не позбутися сумнівів, сказавши про це. Я не заставляю нікого кричати на весь світ, співати під вікнами серенади і писати мемуарів, я пропоную Вам змінити своє одиноке життя, на життя з Вашою другою половинкою, а для цього варто сказати лише три слова: « Я тебе кохаю!» А тепер задумаємося на хвилинку скільки долей вже було знівечено через три несказані слова. Ви хочете стати ще однією сумною історію про кохання?Чому ми такі жорстокі один до одного? Можливо, тому, що давно не віримо в казку і наші серця вже давно забрала Снігова Королева? Або тому, що боїмося бути щасливими? Закохані, будьте сміливіші, адже Ваше щастя у Ваших руках. Це свято саме для Вас, тому швиденько набираємо номери своїх коханих людей і розпочинаємо День Святого Валентина з 13 числа. Вперед за своєю другою половинкою!!!

P.S. Альтернативная энергия и инженерные системы: солнечные установки,гелиосистемы, солнечные системы, солнечные коллектора, солнечные водонагреватели по ссылке http://teplovye-nasosy.com.ua/vmchk/Geliosistemy. Установка, сервис и обслуживание.