Серіал “Лютер” / Luther

Серіал

Серіал "Лютер" / LutherГерой серіалу детектив Джон Лютер, займається розслідуванням особливо тяжких вбивств і злочинів. Він працює в поліції Лондона і славиться високою розкриваністю справ. Хоча підхід до ведення слідства у героя досить своєрідний, начальство вимушене терпіти його із-за видатних аналітичних здібностей в області криміналістики.

Постійно балансуючи між добром і злом, Джон відрізняється незалежністю суджень і має свій особливий підхід до розкриття навіть найскладніших і заплутаніших злочинів. Довгий час він полював за небезпечним маніяком Генрі Мэдсеном, а коли, нарешті, упіймав його, то не зміг утриматися і убив його. У очах Лютера – це було справедливим покаранням для пропащого негідника. Справа довгий час розслідувалася, але, врешті-решт, Джона виправдали, і він продовжив свою роботу у відділі.

До професійних негараздів додаються і особисті проблеми – його дружина Зої йде від нього і починає зустрічатися з іншою людиною. В ході розслідування вбивства літньої пари, герой знайомиться з молодою жінкою Еліс, яку вважає головною підозрюваною. Але Еліс, що має витончений розум і завидну холоднокровність, бачить в Лютере гідного супротивника і намагається маніпулювати ім.

Небезпечна гра, почата нею, принесе немало неприємностей героєві, а життя його близьких людей виявляться під загрозою. Продовжуючи розплутувати складні справи, герой стикається з великою кількістю небезпек і навіть зрадою колег, але головне, що йому потрібне – це розібратися в собі самому і зрозуміти, що його пригноблює і позбавляє душевного спокою.

Если вы предпочитаете детективные сериалы, то в России их снимают более чем достаточно. Например интересная история в сериале “лиговка” от Александры Бутько и Алексея Молочника нравится многим зрителям.