Селище Екстрасенсів

Миколаївка

Миколаївка Миколаївка – місце в якому без заперечень живе найбільша кількість екстрасенсів України, бо як ще можна пояснити, що уже 2 роки  підряд День Незалежності святкується раніше установленої дати. Неймовірно, але факт, що навіть столиця України, Київ, не має такої змоги, бо Київ, то ж не Миколаївка).

А Миколаївка у нас центр усіх загальноприйнятих рішень країни, адже дивлячись на поведінку місцевої влади, то з певністю можна сказати, що  22 роки назад незалежність проголосили не у Верховній Раді, а саме у цьому Богом вибраному селищі, коли там, у серці України ще вагались, думали, ( ну немає там таких обдарованих, всі ж тут…) провидці Миколаївки вже знали…

Жителі селища вже другий рік підряд можуть гідно називати свою територію – територією майбутнього.  Напевно, це єдине місце в Україні де люди мають змогу перебувати у двох вимірах одночасно. От так прокидаєшся зранку, на календарі 23 серпня, а  в Миколаївці вже і День Незалежності святкують. А минулого року взагалі – 18, напевно тому і день народження Тараса Григоровича Шевченка святкували на декілька днів раніше, а саме: 7 березня.  Бо ж не можу написати, що тут, у цьому мальовничому куточку, тутешня влада зневажає історію, авжеж ні. Вони скоріше мають дар передбачення. І справа зовсім не у тому, що хтось там не цінує свого національного, чи не має хоча б якусь патріотичну культуру у своїй душі,  ні, справа в іншому ,просто  Божа благодать зійшовши на цю землю послала нам такий талановитий тандем ясновидющих) От і маємо, от і радіємо, от і суто Українське раніше святкуємо. Зі святом, браття! Слава Україні!