Сексуальна освіта, або наслідки її відсутності

У школах  на уроках біології підліткам розповідають звідки беруться діти, як захиститись від хвороб, що передаються статевим шляхом та уникнути вагітності. Але все це лише малесенька краплинка в морі  сексуальної освіті. Тому тінейджери заповнюють незнання матеріалами з інтернету, з порнофільмів та пліток старших друзів. Але в більшості випадків вся отримана інформація далека від істини, суб’єктивна, стереотипна та подається некваліфікованими особами, що в майбутньому створює багато проблем. Пропаганда примітивного сексу призводить до негативних наслідків. Юнаки та дівчатка починають статеве життя з цікавості, не усвідомлюючи які результати це може мати.

Кохання – стартова лінія сексу, бо він є частиною повноцінних відносин, продовженням близькості, яку формують чесність, відкритість, довіра. Якщо ж він починається під гаслом «секс заради сексу», то в результаті емоційно спустошує людей, залишаючи купу комплексів. Але звідки про це знати недосвідченим хлопчикам та дівчаткам?
Далі, відомий усім факт, що фізичний контакт повинен приносити повноцінне задоволення обом партнерам.  Тому вводячи в гугл фразу «Как довести девушку до оргазма»,чи щось на кшталт цього, отримуємо купу посилань. Помоніторивши ці лінки, я жахнулась. Мабуть, лише кожна 10та стаття написана професійно та науково обґрунтована. Всі інші – власний досвід хлопчиків. Стає шкода тих дівчаток, яких вирішать довести до оргазму читачі цих матеріалів. Вони поверхові, суб’єктивні та можуть тільки зашкодити сексуальному життю пари. Кожна дівчина абсолютно індивідуальна і потребує особливого підходу, а ступінь задоволення, яке вона може отримати цілком залежить від рівня близькості партнерів, довіри та психологічного стану жінки. Результат практики тих інтернет матеріалів може мати досить плачевний ефект. Вірогідність того, що дівчина все ж отримає оргазм від дій партнера майже нульова. Але хлопчик вважатиме, що все зробив правильно. Тоді дівчині здасться що це з нею щось не так і це її тіло винне в невдачі. Обидва набувають певні комплекси та страхи.  Стосунки з негативним сексуальним досвідом залишають неприємні сліди в душі та руйнують відносини. А психологічні травми, що виникли в результаті невмілого та некоректного статевого життя  відбиваються на подальшому  існуванні людини й дуже важко викорчуються.
Але звідки молодим людям знати про все це, якщо ми постійно знаходимось в оточенні явної та прихованох  пропаганди  сексу, що сприймається і свідомістю і підсвідомістю? З порнофільмів ми вчимося, що жінка отримає неймовірний кайф від кожного доторку партнера і завжди кінчає, при тому, що вони тільки познайомились. І всі щасливі та задоволені. В інтернеті ми читаємо ще безліч такої ж пустої фігні. Але в житті все зовсім інакше і шлях до нормальних повницінних “ліжкових” стосунків лежть через емоційний та духовний зв’язок. Не знаючи та не усвідомлюючи цього, сучасна молодь страждає на різні психологічні та сексуальні хвороби і комплекси. А поки вона усвідомить це на власному досвіді, може статись багато незворотніх змін.

Отже, всі ці наслідки – результат відсутності сексуальної освіти. Дехто вважає, що не можна в школі проводити подібні заняття, аргументуючи це тим, що всі діти відразу кинуться випробовувати вивчений матеріал на практиці. Але таку освіту необхідно  подавати коректно, будувати на засадах любові, а не примітивного задоволення фізичних потреб. І вчити дітей не “камасутрі”, а способу реалізації кохання в ліжку. Тобто, статевий акт має бути засобом зміцнення стосунків, що будуються на довірі та розумінні. Крім того, навколишнє середовище  наповнене  сексом у рекламі, фільмах, сайтах, що так чи інакше  програмує підлітків, але при цьому ніхто не розповідає що і як насправді.

Тому варто не забувати про сексуальну освіту молодшого покоління й себе самих, спілкуючись з партнером, читаючи спеціалізовану, написану кваліфікованими фахівцями літературу, а не форуми, займатись сексом з коханими і не сприймати порнографію всерйоз.

Органическая косметика natura siberica. Вы можете прочитать отзывы о популярной косметике и заказать в Украине.
Журналістка, активістка, громадська діячка і просто мрійниця. Життя з усіх сторін пронизане нитками цинічності, але серед тих ниток, які до речі також мають цілковите право на існування, вплетені сонячні квіти ніжності та добра