Секс як інструмент шантажу

Гостьовий пост від Вадима Цісельського. Доречі, якщо маєте, що сказати світові, надсилайте нам на molodiinua@gmail.com

П.С. Ми (MOLODI.IN.UA) нікуди не пропадали. Зараз ж літо, ну ви самі розумієте…

Гаряча літня пора, дівчата в “максі-поясах” та футболках на босі груди викликає бажання забити на все і рвонути на пляж, (підставити будь-яке місце масового скупчення осіб протилежної статі), робити безглузді вчинки, піддаватися спокусі…

Картина маслом: Ти 18-22 річна перспективна молода людина чоловічої статі йдеш під ручку із голубооким створінням жіночої статі по району в напрямку твого дому, далеко не для того щоб зайнятися там вивченням основ квантової фізики… СТОП!!! Знайомий заїжджений сценарій..? Хто скаже що далі..? – Скандали, сльози, порвані фотки.., і така знайома фраза “Всім мужики однакові” :[|||||||||||]:
…бла-бла-бла…

Дуже вже модно серед неодружених дівчат(жінок) зараз так тихо зітхати, примовляючи: “Перевелися СПРАВЖНІ чоловіки”, “ніхто не вміє гарно поводитися із дівчиною”… при цьому ніхто із них не каже де особисто зустрічали тих “справжніх чоловіків” та “ідеальних коханців”… тобто немає еталону для порівняння… от як я маю перевірити чи “справжній” Я… В тому і справа що власними очима ніхто ніколи не бачив тих “ІдЕаЛіВ”.., АЛЕ… прабабка і її подружка під під’їздом розказували (після чергового мильного серіалу) – що він такий є: “справжній чоловік” – це вибухова суміш красунчика, неперекачаного бодібілдера, багача, Нобелівського лауреата ну і поета-романтика в придачу…=)

Але по злій іронії жінки влаштовані так, що їм завжди всього мало… Є 20 вечірніх суконь – МАЛО, треба 50, а краще 100, є чоловік – красавчик, спортсмен, бізнесмен… Хочу щоб ще на волинці грав і танцював кадриль в костюмі кролика… АААаааа… не танцює… НЕВДАХА!!! ось це і є жіночою ненаситністю..(
Правда коли чоловік йде від неї… розуміє, що і в ній багато чого не вистачало… та зазвичай вже запізно…

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
 • Це що, переклад з різних джерел? Я вже щось подібне читав. Правда матюків та циніму більше було :)

 • Тарас

  Це життя) не переклад

 • Vade_maaR

  2Moonlight Rambler
  насправді – ця публікація народилася після читання одного з форумів – так сказати узагальнена думка)

 • Діанка

  Абсолютно не згідна! Я з подругами чітко уявляю, який із себе СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІК. Це чоловік, який: 1)уважний до дівчини 2)поводиться з нею, немов із принцессою, проте не сюсюкається 3) розумний (не в розумінні кількості дипломів, а в сенсі обширності знань) 4)дотепний 5) доглядає за собою (не метросексуал, але і не неохайна особистіть; сюди ж входить і підтримка фізичної форми. Мало приємного, коли у молодих хлопців висять “пивні” животи) 6)жінка для нього – друг, порадник, кохана людина, а не тіло для задоволення власних бажань(рахується з думкою жінки) 7)щедрий (в міру своїх фінансових можливостей) 8) добрий 9)врешті-решт МУЖИК…
  нам здається,що це основне у чоловікові. Хоча багато цих пунктів стосуються і дівчат.

 • Nero

  IMHO, тема не розкрита…
  Назва статті “Секс як інструмент шантажу”, а про шантаж і слова не згадано.

 • Vade_maaR

  2Nero
  прочитав усі частини?)

 • Vade_maaR

  2Діанка
  ну практично підходить під опис “…це вибухова суміш красунчика, неперекачаного бодібілдера, багача, Нобелівського лауреата ну і поета-романтика в придачу”

 • Діанка

  Vade_maaR, кожен читає те, що хоче.
  красунчика? де про це у мене написано? бодібілдер? ну якщо ви в це поняття вкладаєте розуміння нормального вигляду, тоді так. багача? я теж про це не писала. нобелівський лаурет??? дуже цікаво, коли я про це згадала? поет-романтик? те ж саме…
  мабуть, Ви неуважно прочитали мій пост… або ж зрозуміли його не так.
  Цікаво, а якою має бути Ваша справжня дівчина???

 • Vade_maaR

  не варто розуміти усе так буквально – я лише хотів сказати, що Ваш опис чоловіка чимось нагадує ідеалізований збірний образ=)

  моя справжня дівчина – повинна бути з привабливою та завжди підтримувати мене – ось це напевне і все)

 • Діанка

  а що ви включаєте в поняття “приваблива”? Тільки фігура і зовнішність?

 • Vade_maaR

  так – привабливість (сексуальність, краса) – називайте як бажаєте))

 • Діанка

  хм… то дівчині не обовязково бути розумною, дотепною, кмітливою. Варто бути гарною і підтримувати… хм… класична лялька Барбі) а я переживала, що треба бути різнобічно освіченою.. тю :-) тоді я ідеальна супутниця.

 • Vade_maaR

  2 Діанка
  сумніваюся що звичайна Барбі особливо підтримає) їй тільки $ встигай подавати) дівчина потрібна така, щоб підтримувала і в “…радості і горі…”

 • Діанка

  ну так… я вже зрозуміла))
  добре… матиму на увазі, що мені не надто потрібно вчитись і бути розумною) все інше я маю :-) я розум можна приховати, егеж?)

 • Vade_maaR

  ну чому ж – розум як приємний бонус до зовнішності)))

 • Віктор

  Діанка, ми любимо різнобічних особистостей. Те, що Vade_maaR виокремий лише дві риси, не означає, що він захоче бути з дурочкою, з якою буде соромно навіть з друзями зустрітися, не те що життя прожити.

  Щодо ідеального чоловіка.. Істинних принців ліплять принцеси. Навіть найдовершеніший чоловік – лише заготовка для ваших мрій. А от розгледіти підходящу “болванку” – вже важче. Але я не про те.
  Дівчата, які зітхають за справжніми чоловіками, забувають одну річ – чи є вони справжніми жінками? А то доходить до безглуздя – “дамочка”, яка хлебче (вибачте) пива “з горла”, курить сигарети, матюкається, ліпить косметику на себе в три шари (о, ці густо підведені повіки, це ж кошмар, що зійшов з фільму-жаху), не прочитала жодної книжки, або альтернативних джерел інформації, нічим окрім барів, “шмоток” та “мужиків” не цікавиться – і говорить, що час справжніх рицарів пройшов. Дами, так і час справжніх леді також не “в розгарі”!

  Зовсім недавно зловив на думці, що в мені нікому із знайомих (більше сотні, в тому числі і просто колеги-студенти) дівчат щиро сказати – “леді”, щоб не покривити душею. Нікому! А всі хочуть принців..

 • Тарас

  Ой як з тобою згоден. Перш ніж вимагати від інших, треба самому бути на рівні.

 • Соломія

  Гарна стаття.

  Багато дівчат і справді думають, що прийде принц і все стане класно. Мені звісно теж галантність чи то принцоподібність (сюди вкладаю пункти 1, 2, 6, 9 з коментаря Діанки) у хлопцях дуже подобається, але ж не треба доходити до крайностей! Розповім для прикладу одну історію з життя подруги (хай вона мені вибачить!:)).
  Вона відмовлялася сідати в авто, поки їй кавалер не відчинив двері, причому він сидів за кермом і мусив вийти з авто, бо коли відчиняв зсередини, то вона зачиняла їх і залишалась надворі.
  Так от, не думаю, що це було розумно. Він ж твій хлопець, а не твій водій. Так значить і поводитися з ним треба відповідно.

  Хтось колись казав, що ідеального хлопця треба “зліпити”. Напевно, має бути взаємне ліплення. Хлопець ліпить дівчину, дівчина – хлопця. Мабуть варто натякати, коли тобі чогось у стосунках бракує, а не таїти образу.

  До Діанки:
  Можна подумати, що ти не звертаєш жодної уваги на зовнішність хлопця. Після усіх твоїх критеріїв, мені справді стало цікаво, який хлопець в тебе і чи є він взагалі…
  Тим більше, якщо ти хочеш, аби з тобою поводилися, як з принцесою, то не забувай, що у всіх казаках принцеси були гарненькими, більше про ніякі їхні якості не згадувалося.

  Якийсь дивний коментар вийшов :-)

 • Діанка

  Соломія, ніхто не каже, що я не звертаю увагу на зовнішність. Звертаю. Це в будь-кого визначальний фактор для знайомтсва. Якщо людина тобі не подобається ззовні, то якою б хорошою вона не була, а далі ніж дружба нічого не буде.
  Для всіх кого цікавить: такий хлопець є.)) І, хочу додати, що всі наші друзі – такі ж. Тому це не рідкість.
  І ще раз хочу наголосити: я в жодному своєму повідомленні не писала, що хочу аби зі мною поводились як з принцесою! Ви знову ж таки не правильно зрозуміли пост. Все, що мені потрібно від хлопця – кохання, довіра і розуміння. І все решту буде само собою.
  І загалом згодна з Віктором та Вами, Соломія, щодо ліплення один одного. Так і відбувається у нормальних та здорових стосунках.

 • Соломія

  Діанко, таки було про принцесу – пункт другий у твоєму першому коментарі (Липень 17, 2010 о 14:04): “2)поводиться з нею, немов із принцессою, проте не сюсюкається”

 • Діанка

  Соломія, згідна, забула :-)
  але я трішки не це мала на увазі… як би це пояснити… джентельменське відношення.. хоча теж не те… ну мені подобається, коли хлопець мене оберігає, піклується, але водночас рахується з моєю думкою і бажаннями. Це складно пояснити, бо за принцесу все вирішують, а це дещо інше.

 • Agnostos

  та це прям кіборг якийсь ))))

 • Соломія

  Тоді, Діанко, для чого тут розводити усілякі гарячі суперечки, якщо під будь-якою фразою може ховатися зовсім нетривіальний зміст, який “складно пояснити”? :-)

  Чи не краще буде хоча б для себе спочатку зрозуміти, чого хочеться і вже тоді переконувати когось, що тебе неправильно розуміють? :-)

 • Діанка

  Соломія, не буду продовжувати намагатись Вам щось пояснити. Я щаслива і мені цього достатньо. Наскільки могла – настільки пояснила, навіть по пунктам все написала. Якщо у Вас зі мною різні поняття “чоловік” (а так воно і є), то ніхто нікого не переконає, а проводити розмову в стилі “з пустого в порожнє” немає сенсу. Я висловила свою думку, хтось підтримав її, хтось ні. У мене не було на меті переконати всіх, що такі вони і є. Можливо комусь достатньо, щоб чоловік був на рівні малорозвинутої особи, яка колупається в носі і непристойно себе поводить. А комусь до вподоби метросексуал, який обговорюватиме з дівчиною моду, новинки в косметиці і т.д. Комусь потрібний дуже релігіозний чоловік, а комусь вільгарний. “На вкус и цвет фломастеры разные”.
  І ще, Соломія, хочеться задати зустрічне питання: чи є у вас хлопець і чи повністю він відповідає Вашим критеріям (назвемо їх так і вони ж точно є)?

 • Соломія

  Звісно, ж ніхто нікого не переконає, я й не намагалася цього робити. Хотіла лише “докопатися до істини” – все-таки цікаво, що це за “кіборг” такий! Але якщо співрозмовник встигає двічі заперечити свої власні слова, то сумніваюся, що це реально :( (друге заперечення в останньому коментарі – “навіть по пунктам все написала”. Ти ж сама, Діанко, вже встигла пояснити, що не мала на увазі того, що там писала…)

  Хлопець у мене є, але я ніколи не порівнювала його з уявним ідеалом і не збираюся цього робити. Я сподівалася, що вже й так було зрозуміло, що я такого і не шукаю :)

  P.S. Все, остаточно набридло сперечатися на цю безглузду тему. Але мені шкода людей, які живуть в ілюзії, що їх партнер – ідеал. Хоча, може у цьому їхнє щастя.

 • Віктор

  :). Вам шкода людей, які вважають свого партнера ідеалом? Та їм лише заздрити варто, що, мені здається, ви і робите, Соломіє.
  Є люди, які живуть із власним ідеалом. Тільки їх ідеал не збігається з вашим, і вам стає шкода їх – ах, нещасні, половинка явно не вписується в МОЄ уявлення ідеалу. Як їх жаль.. Вони ж чи не найщасливіші в цьому питанні люди. Як їх не пожаліти.