Секс чи кохання?

З часом кожен з нас починає бачити грань між коханням і сексом, проте не у кожного ця межа знаходиться в чистому і непідтертому ластиком вигляді. Це питання мене дуже сильно хвилює, адже поспілкувавшись, можна сказати з дуже не тупою людиною на  рахунок моїх спостережень, він чітко дав зрозуміти свою думку, яка ніяк не вкладалася в моїй голові. Все розпочалося з звичайної бесіди, а закінчилося як завжди розповідями, які щиросердні друзі називають так званими ‘таємницями’, так от мова йшла про секс без обов’язків і моє ставлення до нього. Звісно я як дівчина не могла не зреагувати досить таки негативно на його слова. Проте з часом, коли я вслухалась в його монолог, у мені все більше прокидалися сумніви на рахунок моєї, як я вважала непорушної точки зору. Навіть не думала, що аргументація буде настільки переконливою і змусить мене сумніватися.

Головним його аргументом виступала всеходяча хить, яка як не дивно присутня у всіх і кожного,хоча звісно спочатку я заперечувала своє бажання,ховаючись під маскою цнотливості, проте все ж визнала, що у деяких випадках перед чарами іншої статі важко встояти. Наступна була дещо менш провокаційна, проте тим не менш і вони мене зацікавила, а мова йшла про ‘зв’язок інкогніто’, який не закінчився б виштовхуванням твого інтимного життя у коло твоїх друзів,знайомих для постійного обговорення,що мені як дівчині було досить таки актуально, адже як говориться ‘плітки звісно то всього навсього плітки,але наслідок вони у твоєму життєвому резюме все ж таки точно залишають’. По-третє він висловив думку,яку я взагалі не думала,що чоловіки можуть визнати, а саме: “А чим ви гірші за нас? Ми чоловіки зовсім не розділяємо поняття сексу і кохання, рано чи пізно статевий акт настає, і як в першому, так і в другому аспекті моє бажання залишається тим же, от тільки в коханні, якщо це вперше інтерес гасне, а в сексі лише спалахує!”

У цей час у мене виникло подвійне бажання, і роздуми теж. А що скажете ви? Чи нормальним для вас є секс без обов’язків і чи можна його рівняти з коханням, яке романтики називають вічним?

Агенство домашнего персонала “Добрые руки” поможет вам, если нужна няня Киев – Верная и надежная помощница для вашей семьи.
 • hinaus

  така само дурниця, як і правда. треба розділяти характери, соціотипи. ага – і найняти літредактора – головне)

  • Тільки не треба ображати літредактора.

  • person without a mask

   Якщо ви маєте на увазі,шо правда у кожного своя і вона залежить в сутності від характеру людини, то я б хотіла почути ваше ставлення,адже сама стаття і має кінцеву мету зрозуміти думки молоді щодо інтимної близькості без обов’язків у сучасному світі.

 • Ну, хоча б ставили пробіли після ком.

  • person without a mask

   наступного разу я зверну на це більше уваги..дякую за критику…

 • Незважаючи на те що ви дуже туманно висловлюєте свої думки, такі ключі як “всеходяча хить”, “секс”, “я як дівчина” та “чоловіки” дозволяють здогадатись що ви хотете вияснити чому хлопці хочуть сексу, а дівчата “кохання”. Коханню важче дати чітке означення, тому поясню вам спочатку суть сексу.

  Біологія вчить нас тому, що жінки виробляють одну статеву клітину на місяць, чоловіки – мільйони. Кожному виду хочеться вижити (читай зберегти код), тому чоловіки намагаються поширити якомога більше копій свого коду (а в них тираж не обмежений). Жінки мають лише одну клітину на місяць, тому їх задача – якомога ретельніше підійти до вибору того коду з яким буде зливатись код їх клітини. Щоб отриманий результат мав якомога більше шансів в природньому доборі.

  Кохання. Щойно мене відвідала думка що це те ж саме що й секс, тільки тут в основу системи ставляться вже не гени, а меми.

  Взагалі, думаю написати двадцятикілобайтове есе на тему філософії дарвінізму й фрейдизму, аби потім можна було простіше просвітляти дівчат в таких наївних питаннях, але треба ще знайти час. Якщо хочете можете задавати ще питання. Тільки поконкретніше будь-ласка.

  • person without a mask

   тобто ви вважаєте ,що узв’язку з чисто біологічним аспектом можна виправдати чоловіків,які мають постійну жагу до сексу ?

   • Ви ще скажіть “ви вважаєте що у зв’язку з чисто біологічним аспектом можна виправдати людей, які постійно голодні?”

    Природа є природою. Її немає чому звинувачувати. Інша справа – що ми люди дуже далеко відійшли від своєї тваринної природи, і тепер мусимо своє лібідо кудись сублімувати (сублімація – заміна нездійсненого бажання досягненням іншого. Ага. Я ходяча вікіпедія. Це мій спосіб сублімації).

    Вся річ в тому хто як сублімує. Є три варіанти:

    1. Взяти в руки дівчину, і сублімація непотрібна. Тут треба дівчину.
    2. Взяти себе в руки (задумайнесь над сенсом цих чотирьох слів :) ), і стати лінивим, щасливим і задоволеним.
    3. Взяти в руки інструмент і зайнятись творчістю. Так з’явились піраміди, колеса, двигуни, музика і взагалі цивілізація. Або зайнятись спортом/війною. Іншою роботою.

    От загалом коротко вся моя теорія на рахунок цього.

    • person without a mask

     На рахунок голоду — це вже якось навіть і занадто,адже їжа — це невідємна складова нашого життя,а секс вторичність, у загальній характеристиці він слугує для продовження роду,тим більше доведено,що людина може без нього і обійтись,а ви чоловіки постійно характеризуєте дане питання в біологічному змісті,не бачачи того,що моральні цінності ні чим не поступаються природнім,і якщо ми,люди,фактично покищо в ХХІст. найрозумніші творіння,чому питання сексу ми перекидаєм на вроджений організм,який ніби цілком проковтує нас і просто таки змушує до перших двох пунктів.Можливо ви просто хочете мати завжди готову відповідь типу ‘природа бере своє’……..і так легше жити,адже тоді можна і пояснити секс на одну ніч,і дівчину подруги,яка сама так себе вела,що просто не можливо було стриматися і взагалі ваші дії,які виходять за рамки через природу,яка створила вас такими…..!
     І де та сильна стать,якщо вона хоче ‘взяти себе в руки,і стати лінивим,щасливим і задоволеним’??І де та дівчина,яка поведеться на того,що думає про другий пункт?І я так думаю,що ніде.

     • Ну звісно, від нестачі сексу ще ніхто не помер, на відміну від їжі. Тільки хіба ви не думаєте що для еволюції виживання індивіда важливіше ніж виживання виду?

      “Моральні цінності ні чим не поступаються природнім”.

      Ой, ні. Що значить природні цінності? В природи немає цінностей, в неї є закони. Закони природи об’єктивні, тобто однакові для всіх і всюди. (Чи принаймі в будь-яких інерційних системах відліку). Моральні цінності – суб’єктивні, як і естетичні. Залежать суто від виховання і освіти. Ви лише протестантів і православних порівняйте! І це при тому що всі вони християни. А уявіть як відізняються цінностями представники Нью-ейдж і неопозитивісти! Тому перш ніж говорити про мораль в сексі, окрім того що б пояснити що для вас морально, а що аморально, обгрунтуйте цю мораль. Можете почати з золотого правила етики, чи категоричного імперативу, вони здаються досить раціональними.

      “ви просто хочете мати завжди готову відповідь”.

      Так, я хочу мати відповіді. Я хочу знати як працює світ, і як нам людям в ньому жити. Не обов’язково легше, але принаймі щасливіше. Якщо не хочете мати відповідей, можете мою лекцію з філософії далі не читати.

      “ваші дії,які виходять за рамки через природу,яка створила вас такими…”

      Здається я розумію що вас сконфузило. Мені самому це мало не виносить мізки. Ви думаєте, що якщо все у всесвіті підкоряється законам природи, і пов’язане причинно-наслідковими зв’язками, то кожен момент часу у всесвіті залежить від попереднього, людина лише купка молекул які зібрались до купи за мільйони років еволюції, одним словом детермінізм. А якщо у всесвіті все вже об’єктивно визначено, то людина не має свободи волі (дуже раджу статтю “свобода волі” на вікіпедії, вона чудова). А якщо немає свободи волі, то й відповідальність за вчинки не потрібна. Так ви думаєте?

      Але все ж дещо складніше. Людина – хоча й багатошарова, але цілісна істота. Її вчинки визначаються свідомістю і підсвідомістю, оточенням і генами, і ще бозна чим, включно з впливом місячного світла. Природа людини – її невід’ємна частина, тому не можна спихати відповідальність за свої дії на природу. Бо природа – це ми. Як і наша свідомість, яка є фільтром. Тому, хоча свободи волі може й не існувати, відповідальність потрібна суто прагматично – так зручніше жити суспільством.

      Як то кажуть “ваша свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини”. І якщо ви бачите дії які виходять за рамки – можете принаймі сказати що вам це не подобається. Чи в крайньому випадку згадати що у “сильної статі” статеві залози ззовні, аби краще піддаватись впливам мутагенів, і для успішнішої реалізації природнього добору. Але в крайньому випадку, будь-ласка.

      “І де та дівчина,яка поведеться на того,що думає про другий пункт?”

      Як ви смішно вжити тут “що”, замість “хто”. :)  Більшість дівчат повелися на тих, хто не тільки думав про другий пункт, а активно використовував його для заспокоєння свого лібідо. Звідки я знаю? Modus tollens: якби правдою було те як ви сказали “І я так думаю,що ніде.”, то більшість дівчат було б самотніми. Ми цього не спостерігаємо, звідси і ваше твердження невірне. Q.E.D.

      Друге. Я розумію, що дівчата експерти в невербальній комунікації, і можуть прочитати по обличчю і поведінці багато чого. Але ж звідки вам знати що ми думаємо? Я сам не завжди знаю що думаю. Навіть якщо я вам щось розповідаю, ще не означає що я в це вірю. Я стараюсь все раціонально обгрунтувати, але ж так само можу відтворити нападки Девіда Юма на казуальність. Взагалі, пісня Тартака “Омана”, частково наче про мене писана.

      Але ви не бійтесь. Першим хто виніс мені мозги (після Комар Олени Вікторівни звісно) був Бертран Рассел. Тому я щиро переконаний, що все зло в світі – від незнання, і кожен хто ставить будь-якому індивіду перешкоди на шляху до істини (навіть якщо на його думку істину треба шукати в іншому напрямку) – злочинець. І тому, хоча я й не такий маньяк як Річард Столмен, але все одно стараюсь зробити все, аби люди навколо якщо не порозумнішали, то хоча мали б для цього більше можливостей. Можу навіть постаратись пояснити свободу волі простіше (може тоді сам її зрозумію). А вживання таких матюків як Modus tollens – це не щоб заплутати, це натяк на те, що варто б прочитати відповідні статті, тоді вам легше буде зрозуміти як можна підходити до таких ірраціональних речей як кохання раціонально.

      Vivant omnes virgines faciles, formosae! :)

     • А ще раджу оце: http://bunyk.wordpress.com/2011/03/25/sophias-world/

      Те що написано навколо слова “Мальтус” стосується теми нашого обговорення.

   • До речі, варто було б детальніше розглянути вплив інтернету на другий пункт. Про це я теж тільки недавно дізнався, але це може бути причиною пандемії апатії й статичності серед суспільства. Особливо страшні симптоми в академічній успішності.

    • В цьому “дискусі” коментарі чомусь не в хронологічному порядку сортуються. :) . Цей іде після того що нижче, який починається з “ви ще скажіть”.

     • За що я люблю коменти Буника, так це за те, що вони завжди породжують цікаві дискусії і я б навіть сказав, що доповнюють статті! Дякую!

     • Я просто не майже коментую статті, до яких не маю чого додати.

      Вам дякую, за те, що іноді даєте можливість повправлятись в діалектиці.  :)

 • Секс без обов’язків насправді вимагає відповідальності та самоусвідомлення. А якщо їх немає, то цей процес називається словом на літеру Б. Й мова про кохання тут ні до чого.

  ЗІ: Прохання до авторки — замініть «СтУдЕнТкА,яКа ХоЧе ДуХоВнО ЇсТи» на «Студентка, яка хоче духовно їсти» Це моветон!

  • person without a mask

   дякую за вашу думку.   І це самовираження….)