Барахолка. неНОВА панацея

За останній час ситуація в Україні різко пішла на дно. Причиною тому є криза або правильніше сказати кризи (політична і економічна). Звичайно ми і до кризи були бідною країною, але все таки до економічної кризи ми могли собі дозволити більше ніж зараз. Ви вдумайтесь: в Англії палка ковбаси буде коштувати усієї зарплати середньостатистичному українському вчителю. Це так до слова. Тому серед українців стає все популярнішою ідея відвідування так званих барахолок.

Українці змушені витрачати гроші з розумом. До барахолок можна віднести і стокові магазини брендів, і секонд хенди, і звичайні стокові магазини і т.д. Також набирає популярності ідея створення фестивалів де можна прикупити різні саморобні побрякушки, аксесуари, одяг і т.д. за помірною ціною. Отже у чому козир секонд-хендів для пересічних громадян нашої країни?

1. Барахолка – це дешево.
Нові брендові речі, які завозяться в Україну продаються мінімум у 2 рази дорожче, ніж вони коштують у себе. Тому, якщо велику роль для вас відіграє якість, то можна скуплятись у стоках брендових магазинів. Нерозпродані речі які туда потрапляють значно знижують у ціні, що робить їх набагато доступнішими. У звичайні стоки також потрапляють багато брендових речей. Часто від найпопулярніших торгових марок. Секонд-хенд, як ви знаєте то поношені речі. Доступнішого по ціні одягу ніж у секонді ви наврядче знайдете. Наприклад, у відділі на вагу чоловічу рубашку ви можете купити приблизно за одну гривню. Також є і елітні секонди де за 1 кіло обягу прийдеться в викласти кругленьку суму, але то нічого у порівнянні з цінами магазинів. На різних арт фестивалях відвідувачі можуть принести продати свої старі речі, попередньо зараєструвавшись у організаторів. Також, там можна знайти багато саморобних прикрас і навіть взяти урок з рукоділля. Основна маса відвідувачів таких фестивалів – звичайно молодь.

2. Барахолка – це унікально.
Звичайно унікальність не стовідсоткова, але всеж-таки вірогідність, що ви знайдете таку саму річ не висока на відміну від дорогих бутіклів чи звичайних магазинів. Десь будуть блукати по світу клони вашої кофточки купленої на барахолці, але це не налагоджений продаж однакових моделей в одній точці, як це робиться в магазинах. Що ж стосується арт фестивалів, то тут ймовірність знайти ідентичні речі взагалі прирівнюється до нуля.

Негативні сторони:
Барахолка забирає багато часу. То все добре, що дешево і якісно, але щоб знайти щось коштуюче сучасному молодому українцю треба дійсно попотіти. Раджу знайти людей, які цим цікавлються (нариклад група в контакті) і розуміються на цьому.
Вони вам підкажуть де краще шукати і коли завозять нові речі. Треба мати терпіння. Ви можете прийти один раз – нічого не буде, другий раз нічого не буде, третій раз теж нічого не буде. Не треба опускати руки: “Хто шукає – той завжди знайде.”

Барахолка і молодь.
Барахолка для молоді це вже культ. Ні туди не тому ходять, щоб зекономити. Це у першу чергу прояв індивідуальності і креативності. Ви самі свторююте свій стиль. А ресурси для прояву вашої творчості просто безмежні. У Європі ця ідея використовується вже давно. Європейці самовиражаються у повній мірі. Вони вдягаються як забажають і ніхто не буде докоряти їх чи вважати диваками. Нажаль в Україні все ще діє правило «У нас встречают по одежке.» Все-таки ми творча нація. Молодь стає більш розкутішою і не боїться бути собою. Може через сотню років наша країна буде носити звання наймоднішої. Найкрасивіші жінки у нас вже є, а все інше можно поправити.

Привіт усім мене звати Антон. Буду мабуть наймолодший учасник журналу. Не дивлячись на свій вік я цікавлюсь політикою та проблемами українського суспільства. Постійно когось критикую, звичайно обґрунтовано) Люблю бути переможцем, але не люблю бути переможеним. Патріот з дитинства, зрозумів це не так давно. Мабуть це в мене у крові, бо ніякого впливу з боку родичів не було. Мрію брати участь у жіттєдіяльності якоїсь політичної партії або просто організації. Якщо бажаєте звязатись зі мною пишіть в ICQ або шукайте "Вконтакте"