Seether готує для киян душевний акустичний вечір

Seether
16 листопада в новому київському клубі “ЮНІСТЬ” (ул.Артема, 37-41) відбудеться концерт легенд постгранжу з ЮАР – групи Seether. Єдиний виступ в Україні пройде у рамках туру “An Intimate Night With Seether”.
Seether

Група, чиї диски неодноразово ставали “золотими” і “платиновими”, 5 серпня випустила на американському лейблі новий ретроспективний реліз, що об’єднав їх найуспішніші пісні, рідкісні “лайвы” і б-сайды, а також три абсолютно нових трека.

На підтримку диска Seether вирушають в спеціальний напівакустичний тур, що дістав назву “An Intimate Night With Seether”. Тур унікальний тим, що в його розкладі – всього 11 європейських міст, він стартує в лодонской каплиці “Union Chapel” (усі квитки на цей концерт вже продані), а самі музиканти обіцяють спеціальний трек-лист і особливу камерну атмосферу.

“Ми в захваті від можливості виконати для наших прихильників наші улюблені пісні і зробити це в одних з найдивовижніших місць, які ми коли-небудь бачили”, – говорить вокаліст і гітарист Шон Морган.

На сьогодні Seether продали мільйони альбомів по всьому світу, перегляди їх відео в YouTube обчислюються десятками мільйонів, група активно гастролює, і може дати понад 250 концертів в рік.

Заснована в Йоханнесбурге(Південна Африка) Шоном Морганом і Дейлом Стюартом, група Seether голосно заявила про себе в США в 2002 році диском “Disclaimer”, який згодом отримав статус “золотого”. Акустична композиція “Broken”, перезаписана за участю вокалістки Evanescence Емі Ли, стала справжнім міжнародним хітом. Це сподвигло групу переробити і доповнити альбом, щоб випустити сиквел “Disclaimer II”, який став двічі “платиновим”.

11 синглів, записаних групою, займали перше місце в різних хіт-парадах, а 17 пісень Seether входили в Top 5 хітів в різних форматах на радіо. Останній на даний момент номерний альбом “Holding Onto Strings Better Left to Fray” був випущений в травні 2011 року і дебютував на другій позиції в Billboard Top 200. На сьогодні продані понад 300 000 копій альбому.
16 листопада 2013 року Seether приїдуть в Київ, щоб дати єдиний напівакустичний концерт у рамках туру “An Intimate Night With Seether”.

У зв’язку із закриттям клубу “Метрополь”, концерт переношуватиметься в новий клуб “ЮНІСТЬ”(ул.Артема, 37-41) і стане відкриттям сезону на новому концертному майданчику.

УСІ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ, НА ЯКИХ ВКАЗАНО ПОПЕРЕДНЄ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ, ДІЙСНІ!

Сторінки концерту в соц. мережах:

http://vk.com/seether_kiev_2013
https://www.facebook.com/events/246890208769138

Квитки від 350