Українська група зняла відео в тропіках

Secret Avenue

Кияни Secret Avenue презентували лайв-выдео на нову пісню “Mirror”, зняте на екзотичній тропічній локації.

Це друга спільна робота київської нью-вейв команди і продакшн-студії ШООМ, відомої своєю співпрацею з одними з кращих українських і європейських інді-музикантів (Arms and Sleepers, Beissoul & Einius, The Retuses, Jamala, Lakeway та ін.).

Secret Avenue

“Після презентації дебютного міні-альбому Secret Avenue “Sirens” в клубі Sentrum з’явилася ідея записати відео в незвичайній місцевості з екзотичними рослинами, оскільки сама презентація проходила з невід’ємною присутністю патернів “джунглів” на сцені. Так і виникла ідея “Jungle Session” в оранжереї ботанічного саду” – коментує Володимир Корольов, один із засновників студії ШООМ.

“Усі рослини справжні, люди справжні, птахи, що живуть прямо там і що підспівують в перервах між дублями, – справжні.

У оранжереях з тропічними рослинами штучно зберігається певна висока вологість повітря, через що права на помилку або перезапис в інший час у нас не було – інструменти, апаратура і вуса Сергія Кулика (бас-гітара) мають крайню чутливість до вологого повітря і можуть вийти з ладу”, – розповідає Антон Прибыткин, вокал.

Жива сесія знята на дві пісні з нової пластинки Secret Avenue, яка вийде в листопаді. Презентація альбому відбудеться 29 листопада 2015 року в клубі Atlas.

Дивитися відео на перший трек “Mirror” по посиланню:

Більше про Secret Avenue :

Secret Avenue – українська англомовна new wave група, створена в 2012 році в Києві. Їх музика поєднує елементи електропопа і гітарного інді-року.

У грудні 2014 року команда випустила дебютний EP “Sirens” і сингл “Happiness”, які потрапили в списки кращих релізів 2014 року в Україні.

А влітку 2015 року Secret Avenue стали бажаними гостями найбільших фестивалів країни : “Atlas Weekend”, “Західфест”, “Z-Games”, “Koktebel Jazz Festival”, “Respublica” та ін.

Деталі на офіційному сайті групи або на сторінках в соцмережах: