«Щось не так!!!»

Кожного дня мільйони людей у світі переглядають сотні телевізійних програм, які стосуються катаклізм на Землі,  прихованих істин, кінця Землі, приходу інопланетян, і впевнено повторюють: « Щось не так!!!».  І дійсно щось не так. Це помічає кожен, незважаючи на місце проживання. Але що саме? Що змінюється? Що викликає підозри? Можливо, то лиш наші страхи, і як радять психологи, їх просто потрібно позбутися? А, можливо, і ні. Але тут все залежить від нас і нашого розуміння виразу «щось не так».

На мій погляд, ми віримо у всі навіювання лише тому, що самі маємо сумніви і, мені здається, що час їх розвіяти.

Почнемо із катаклізм. Ви думаєте, що наша земля-годувальниця вічно буде терпіти наші знущання. Ми забираємо у неї все, а взамін не можемо навіть дати просто хорошого ставлення. Ми можемо ображатися, а вона, що – ні. Це тільки ми, люди, можемо думати, що постійні досліди не несуть ніякої загрози. А насправді все не зовсім так, як це малюємо у рожевих снах. Тож потрібно зупинитися на хвилинку і задуматися над своїми діями.

А ще нам потрібно поменше шукати прихованих істин. На те вони і приховані. Значить хтось не хоче, щоб їх розкрили. І зовсім не потрібно давати відповіді на усі філософські питання. Адже знати все неможливо.  Ми прийшли у світ, де була таємниця, значить наше завдання її зберегти.

Саме усі пошуки прихованих істин зводяться до питання: « Коли кінець світу?» Насправді на кожен місяць припадають  десятки кінців світу. Усі прекрасно розуміють, що кінець неминучий. Але особисто мені хочеться ЖИТИ. Адже ще стільки всього потрібно зробити. Тому давайте просто насолоджуватися своїм життям, не забігаючи в майбутнє.

Дійсно жити, незважаючи на те, що пророчать прихід інопланетян, які захоплять Землю. На мій погляд, потрібно бути оптимістичним, адже ще невідомо, коли той прихід буде, а ми живемо зараз.  Звісно, ми не знаємо, що там, в переді, але всіма силами маємо зробити наше майбутнє чудовим.

На вираз «щось не так», хочу сказати лише одне: це не щось не так, це – сучасний світ, який таким зробили його ми. В нас ще є шанс щось змінити. Тому давайте озброїмось свіжими головами і будемо ЖИТИ.