Що таке профнастил?

профнастил

профнастилЧасто ставите питання “що таке профнастил”? Відповідь простіша, ніж ви думаєте. Профнастил – це матеріал, який використовують у будівництві як в якості покрівлі на даху, так і для інших робіт. Наприклад, з профнастила можна спорудити гараж або огорожу, для виготовлення опалубки або просто для перекриттів.

Часто профнастил використовують для покрівлі будівель або будинків, які треба побудувати швидко з мінімальними витратами як часу, так і грошей. Він, як і металева черепиця, дуже легкий на підйом, багато грошей ви не витратите на купівлю матеріалу. Для нього також присутні важливі якості довговічності, універсальності.

Виробники профнастила зазвичай роблять його якісним, завдяки першокласному металу, і гарантують,  що він прослужить довго, без появи на нім іржі. Матеріал частенько використовують саме в покрівлі дахів. Адже він не гірше металочерепиці послужить відмінним прикриттям від негоди. А якщо вам знадобився профнастил щільніше, ніж зазвичайний, в цьому немає жодної проблеми. Виготівник зважить на будь-яке ваше прохання. Матеріал покритий спеціальним оцинкованим покриттям, що виключає появу корозії і моху на профнастилі.

Форма у матеріалу може бути класична чотирикутна або ж хвиляста, схожа на шифер. Враховуючи те, що профнастил можна виготовити в потрібній формі, це значно скорочує відходи від матеріалу.
Бувають такі види профнастила як:
–    Стінний;
–    Покрівельний;
–    Конструкційний.

Стінний профнастил використовується для обшивки будівель, а так само для монтування гаражів або  установки огорож і так далі. Його використовують саме в цьому напрямі через невелику висоту профілю від 6 мм до 20мм. Завдяки стійкості матеріалу гараж або будь-яка інша будова не втратить товарний вид.

Покрівельний профнастил, як уже згадувалося, використовується найчастіше. Він дуже зручний для покрівлі дахів. Він не потребує ремонту і легко монтується, менше ніж за один день.

У покрівельного профнастила висота профілю складає 15 мм і більше. Якщо низька висота, можливе протікання. Конструкційний або як його ще називають несучий, має найбільшу висоту профілю, починаючи від 40 мм до 160 мм Використовується як основа в плоских покрівлях і для кровель, що мають відстань між конструкціями. Цим самим значно спрощує будівництво складніших будов.

Якщо є сумніви про матеріал або не знаєте, як правильно його монтувати, зверніться до фахівців, вони вам допоможуть з усіма питаннями які вас цікавлять. Профнастил – зручний і дешевий спосіб покрівлі або створення огорожі.

P.S. Как мы уже говорили в статье материал профнастил достаточно популярен, вы можете найти много фирм, которые его поставляют. Заказать профнастил кривой рог также легко как и в любом другом городе. Также материал весьма доступен за счет невысокой цены.