Що подивимось? Рекомендую фільми

Чи часто бувала у вас така ситуація, коли хотілось би подивитись хороший фільм, але перебираючи купу дисків чи файлів на вашому комп’ютері ви доходите висновку, що подивитись нічого? Думаю, що така пригода спіткала кожного і не раз. І часто буває так, що ми скоріше послухаємось чиєїсь поради у перегляді якогось фільму ніж послухаємо себе. У мене таке відбувається часто, адже фільм, який мені порекомендував друг, я буду подивитись охочіше, ніж вирішуючи сам. Тому цей пост буде присвячений темі – що подивитись у вільний час. Отож приступаємо до діла.

Почнемо наш огляд з відомого останнім часом фільму «Король каже / The King’s speech». Цей фільм на останній церемонії вручення «Оскар» отримав чотири статуетки, причому одна з них – нагорода за «Найкращий фільм». Історичний фільм про британського герцога-заїку який раніше став британським королем Георгом IV. Жахливе заїкання герцога не дозволяло йому говорити промови на людях. І він звертається до неординарного логопеда – Лайонела Лога. І він у цьому йому допомагає. Фільм цікавий, не дуже насичений подіями, зате пронизаний ідеєю. Приємне нагнітання емоцій також присутнє. Кінцівка очікувана, але і нудною вона вам не здасться, зате вона може викликати у вас емоції співпереживання з героями. Звук і якість фільму – на висоті. Та й скажу, що не дарма цей фільм отримав свої Оскари – було за що.

А цей фільм вже із ряду моїх улюблених, а саме «Хатіко: найвірніший друг /Hachiko: A Dog’s Story».>Фільм знятий на основі реальних подій, які проходили в Японії в 20-х роках, коли після раптової смерті хазяїна собака 9 років приходила на вокзал, щоб зустріти свого господаря. Зараз на цьому місці де собака вичікував свого господаря стоїть пам’ятник. Дуже емоційний фільм. Після перегляду цього фільму можуть мимоволі потекти сльози від співпереживання. Сюжет простий але заставляє сильно задуматись над справжньою вірою, вірністю і любов’ю. Якщо ви його ще не подивились або хочете подивитись ще раз – дивіться, не пожалієте.

Неординарний сценарій і ідея лягли в основу фільму «Загадкова історія Бенджаміна Баттона/The Curious Case of Benjamin Button». Людина народжується у 80 років і… починає молодіти, проходячи зворотній процес. Життя Бенджаміна насичене подіями, які ні один в житті не зміг би собі представити. В його дивному житті було все: здобуття любові, яку він і втратить, радість і смуток, і навіть почуття життя поза часом. Оригінальність сценарію і сюжету, і сама якість фільму затягнуть вас майже на 3 години перегляду хорошого фільму.

І останній на сьогодні фільм який варто подивитись це «Штучний розум/Artificial Intelligence: AI»Стівена Спілберга. Події у фільмі відбуваються у далекому майбутньому. Це історія про хлопчика робота, якого запрограмували любити. Любити безкорисливо. Але сім’я, яка взяла його до себе була не готова прийняти його, і він після цього попадає до небезпечного світу – світу реального життя. І він пускається у пошуки дивної феї, яка б зробила з нього справжнього хлопчика. Цей фільм моментами нагадує про Піноккіо, з тією відмінністю, що цей робот майже як справжня людина. Досить філософський фільм, втім це і не дивно, бо режисер Стівен Спілберг. Цей фільм підійде для тих, хто любить фільми з глибокою думкою і не чекає чогось від фільму аж надто особливо.

І на цьому сьогодні все. Якщо будете мати вільний час, то варто подивитись вищеописані фільми. Але в кожної людини свої смаки і уподобання, і вам вирішувати що сподобалось, а що ні. Тож приємного перегляду!

Купить дешево строительные материалы: кирпич облицовочный, газоблок, керамоблок, бетон, утеплители.
Я молодий і амбіційний, завжди у пошуках чогось нового для себе. Наразі студент, цікавлюсь ІТ-технологіями, літературою, якісним кіном і музикою, а також, у вільний час, психологією.Мій девіз у житті “Якщо дуже чогось захотіти, то весь Всесвіт буде намагатись тобі допомогти”.