Що подарувати на 8 березня?

Для тих, хто святкуватиме 8 березня або просто змушений, декілька незмінних ідей можливих подарунків вашим жінкам.

Бабуся

Отже, почнемо зі старшого покоління – бабусі. Бабусі бувають різні: одна проводить час на кухні, пече пиріжки, водить онуків на танці, перевіряє домашнє завдання з математики. Інша – пізно приїжджає додому з роботи і навіть вдома сидить біля комп’ютера, розбираючи робочу кореспонденцію. Бабусі бувають молоді і літні, цікавляться життям і активно в ньому беруть участь. Є й бабусі, які весь час зайняті лікуванням своїх болячок. Бабусям краще подаруйте щось, що допоможе краще управлятися на кухні: різні кухонні приналежності, естетичні кухонні дрібниці.Також бабусі зрадіють всьому, що допоможе зробити життя комфортним: наприклад, зручні домашні капці, виконані в народному стилі, або що-небудь із серії корисних речей для здоров’я, наприклад який-небудь бальзам Бітнер або чудодійна настоянка від всіх хвороб – порадься з фармацевтом аптеки.

На 8 березня ти можеш власноруч накрити святковий стіл, – нехай хоч сьогодні бабуся відпочине! Бережіть своїх бабусь і допоможете їм.

Мама

Тепер мами. Що подарувати найріднішій і коханій людині? Подумайте, про що може мріяти ваша мама. Що може наблизити її до мрії? Можливо, вся в турботах про близьких і рідних, вона відсунула заради них свою мрію далеко від себе. Так створіть їй свято. Нехай у цей день вона відчуває себе найулюбленішою і красивою. Ні в якому разі не даруйте їй те, що якось пов’язано з турботами і клопотами. І нічого кухонного! Тільки те, що ще більше підкреслює її жіночність: квіти, жіночі дрібнички і косметика, милі красиві штучки.

Кохана дівчина

Що краще всього подарувати своїй коханій дівчині? Взагалі-то, у весняний день, коли за вікном морозно або ще досить холодно для весни, традиційно незмінно – гарний букет квітів. А на додаток щось з серії прикрас. М’яка іграшка буде відмінним варіантом! Раджу не дарувати парфуми, то дуже особисте.

Колега

А що подарувати жінці-колезі? Кращим подарунком від співробітників для жінки буде подарунок із серії предметів мистецтва. Наприклад, картина, статуетка чи ваза.

Експериментуй…

Жінки чекають від вас сюрпризу. Якщо тобі важко вгадати бажання коханої, а думки про подарунок – головний біль, не хвилюйся,ти відносишся саме до того типу чоловіків, яких більшість. (Дівчата, більшість чоловіків не люблять ходити по магазинам і це м’яко кажучи ;)).

Дорогими подарунками для коханих будуть ті, які не обов’язково дорогі за ціною, а які вони хочуть отримати. Не бійся запитати у коханої, якщо ти не знаєш, що вона хотіла б отримати в подарунок. До речі, дівчина, у якої по відношенню до тебе серйозні наміри, не стане вимагати шалено дорогих подарунків, щоб не ставити тебе в незручне становище. Доречі, можна замовити портрет коханої дівчини. Багато хто не може навіть подумати, наскільки приємно отримати в подарунок свій портрет.

Торговий центр буде непоганим варіантом для великого вибору в одному місці. Друже, бажаю тобі успіху в цій нелегкій справі!

Будьте здорові, щасливі. Даруйте радість один одному – це найкращий подарунок!

П.С. Можеш запропонувати свої варіанти подарунків в коментарях до статті і тим самим полегшити життя комусь іншому.

Если вас интересуют моторные яхты продажа, бу яхты, цены на яхты, то вам к нам. Осуществить заказ очень быстро и удобно.