Що подарувати на 8 березня?

Для тих, хто святкуватиме 8 березня або просто змушений, декілька незмінних ідей можливих подарунків вашим жінкам.

Бабуся

Отже, почнемо зі старшого покоління – бабусі. Бабусі бувають різні: одна проводить час на кухні, пече пиріжки, водить онуків на танці, перевіряє домашнє завдання з математики. Інша – пізно приїжджає додому з роботи і навіть вдома сидить біля комп’ютера, розбираючи робочу кореспонденцію. Бабусі бувають молоді і літні, цікавляться життям і активно в ньому беруть участь. Є й бабусі, які весь час зайняті лікуванням своїх болячок. Бабусям краще подаруйте щось, що допоможе краще управлятися на кухні: різні кухонні приналежності, естетичні кухонні дрібниці.Також бабусі зрадіють всьому, що допоможе зробити життя комфортним: наприклад, зручні домашні капці, виконані в народному стилі, або що-небудь із серії корисних речей для здоров’я, наприклад який-небудь бальзам Бітнер або чудодійна настоянка від всіх хвороб – порадься з фармацевтом аптеки.

На 8 березня ти можеш власноруч накрити святковий стіл, – нехай хоч сьогодні бабуся відпочине! Бережіть своїх бабусь і допоможете їм.

Мама

Тепер мами. Що подарувати найріднішій і коханій людині? Подумайте, про що може мріяти ваша мама. Що може наблизити її до мрії? Можливо, вся в турботах про близьких і рідних, вона відсунула заради них свою мрію далеко від себе. Так створіть їй свято. Нехай у цей день вона відчуває себе найулюбленішою і красивою. Ні в якому разі не даруйте їй те, що якось пов’язано з турботами і клопотами. І нічого кухонного! Тільки те, що ще більше підкреслює її жіночність: квіти, жіночі дрібнички і косметика, милі красиві штучки.

Кохана дівчина

Що краще всього подарувати своїй коханій дівчині? Взагалі-то, у весняний день, коли за вікном морозно або ще досить холодно для весни, традиційно незмінно – гарний букет квітів. А на додаток щось з серії прикрас. М’яка іграшка буде відмінним варіантом! Раджу не дарувати парфуми, то дуже особисте.

Колега

А що подарувати жінці-колезі? Кращим подарунком від співробітників для жінки буде подарунок із серії предметів мистецтва. Наприклад, картина, статуетка чи ваза.

Експериментуй…

Жінки чекають від вас сюрпризу. Якщо тобі важко вгадати бажання коханої, а думки про подарунок – головний біль, не хвилюйся,ти відносишся саме до того типу чоловіків, яких більшість. (Дівчата, більшість чоловіків не люблять ходити по магазинам і це м’яко кажучи ;)).

Дорогими подарунками для коханих будуть ті, які не обов’язково дорогі за ціною, а які вони хочуть отримати. Не бійся запитати у коханої, якщо ти не знаєш, що вона хотіла б отримати в подарунок. До речі, дівчина, у якої по відношенню до тебе серйозні наміри, не стане вимагати шалено дорогих подарунків, щоб не ставити тебе в незручне становище. Доречі, можна замовити портрет коханої дівчини. Багато хто не може навіть подумати, наскільки приємно отримати в подарунок свій портрет.

Торговий центр буде непоганим варіантом для великого вибору в одному місці. Друже, бажаю тобі успіху в цій нелегкій справі!

Будьте здорові, щасливі. Даруйте радість один одному – це найкращий подарунок!

П.С. Можеш запропонувати свої варіанти подарунків в коментарях до статті і тим самим полегшити життя комусь іншому.

Если вас интересуют моторные яхты продажа, бу яхты, цены на яхты, то вам к нам. Осуществить заказ очень быстро и удобно.
 • Олександра Арінєнкова

  Поділюся своїми забаганками:)
  Чесно, вбила би за м”яку іграшку:) Я і так весь м”кий непотріб до дитячого будинку віддала. Хоча, може він схоче таким чином черз мене подарунки дітям робити… А прикраси тільки золоті (що, я вважаю, для більшості на 8 березня є задорогим задоволенням) або класний хенд-мейд (а тут хлопцеві буде важко вгадати).
  Мабуть, смішно, але для мене найкращим подарунком є книга. Збірки класиків, класні альбоми відомих художників та фотографів, великі довідники та енциклопедії… Це ж казка просто!
  Ще можна подарувати квитки на концертивистави. Це завжди приємно.
  Найкрутіше – якісь семінари, пов”язані з захопленнями. Зараз в банатьох містах діють студії, що спеціалізуються на подібному. Вартість нормальна – 40-150 грн за заняття. Я би була щаслива…

  • Звісно, що кожна людина унікальна і треба відповідний підхід.

   • Олександра Арінєнкова

    Звісно! То я лише свої побажання виклала. Можна ж помріяти? :) Знаю кілька десятків дівчат, які б раділи м”якому ведмедику або зайчику. А є і ті, кому хіба тільки шкіряний шипований напульсник прийдеться до душі.

 • Dianka

  Щодо парфумів не згідна) Якщо хлопець довго знайомий дівчиною, то він вивчає її смаки і тим самим може їй підібрати парфуми або ж обрати ті, які подобаються йому. Вони точно будуть схожими до тих, якими дівчина постійно користується. Мій брат, який живе за 800 км від мене і з яким бачимось кілька разів на рік ще жодного разу не помилився)

 • Ria ?

  плюс картина та ваза це теж не факт, що вгадаєш. не раз була свідком коли дарували комусь примітивні картини. добре шо не мені.

  прикраси, букет квітів – от шо жінкам треба. або подорож кудись удвох.

 • мені потрібно наприклад подарунок для тьоті(хресної мами )але щоб був не дуже дорогий) я б хотіла зробити приємо…що мені їй подарувати?