Що таке щастя?

Що таке щастя

Що таке щастяДля кожної людини поняття слова «щастя» різне. Наприклад, меркантильна людина не бачить свого щасливого життя без купи грошей, а точніше, тільки в них його і бачить. Тоді як безпритульний мріє про теплий одяг і дах над головою.

Найчастіше, ми не цінуємо те, що маємо. Таке відбувається постійно, у побуті, у спілкуванні з близькими.  А коли в нас це відібрати, тільки тоді ми починаємо розмірковувати і розуміти, що в нас було все необхідне для безхмарного життя. Але, на жаль, вже пізно.

Взагалі, ми так влаштовані, нам завжди буде чогось не вистачати для повного благополуччя. З одного боку, це дає нам поштовх для саморозвитку та власного вдосконалення, а з іншого – ми не радіємо в повній мірі цінними хвилинами нашого життя.

Мені ж здається, що щастя – це здоров’я та посмішки твоїх родичів і друзів, повноцінні родини, де діти вже не живуть у сирітських притулках, а вже мають родину, це мир та злагода на землі, світ, де не має хвороб. Таке майбутнє я бачу у своїх снах.

Тільки уявіть, яке життя буде у такому світі. Можливо, я ще дивлюся на світ поглядом дитини, та якщо воно навіть і так, то вірити й сподіватися має право кожен.

Головним до здобуття щастя є те, що треба піклуватися про інших, а не тільки про себе. Якщо згадати твір «Фауст» Ґете, то там підкреслюється, що щастя і сенс людського буття у допомозі іншим. Це навіть рятує душу головного героя.

Тому, я вважаю, що треба відкинути егоїстичні бажання та поглянути навколо. Може там, позаду, комусь треба простягти руку допомоги. Інколи, для допомоги не треба чогось надскладного. Просто вислухати друга, який чимось засмучений, допомогти молодій мамі підняти дитячий візочок по сходам.

Це справді моє щастя – бачити щирі посмішки людей, які мене оточують.  Навіть якщо я маю поганий настрій, то ці посмішки для мене, наче вогники барвистого феєрверку – тішать око і підіймає настрій. У такі хвилини розумієш, що день пройшов не дарма, що є заради чого жити. Це і є справжнє щастя!

Доречі ящко ви готуєтеся стати мамою, то сайт http://svitmam.ua/ під назвою Світ Мам вам однозначно знадобиться – там є багато корисної інформації.