Щастя поруч

Щастя поруч

Щастя поручІ все поділилось на – “до” і “після”. Навіть буденні дрібнички відмовляються повертатися до попереднього ритму життя, до буднів без нього.

Найсолодші поцілунки – ті, якими він осипає зранку, коли вдосвіта іде на роботу, поки ти додивляєшся довгоочікуванні сновидіння. Найсмачніша кава – та, що приготовлена все ж ним, навіть без будь-якого бажання підніматись з ліжка. Найщиріші слова – сказані ним саме в той, в потрібний мамент.

Неймовірно дивно, як за такий короткий період часу – донедавна зовсім незнайома тобі людина стає настільки рідною, що ти тепер просто не уявляєш життя без нього.

Найсмачніша вечеря – приготовлена саме ним, саме для тебе. Найміцніші обійми – лише його, завжди тільки його. Найприємніші подарунки – звісно ж його, завжди неочікувані і до божевілля приємні.

І сон перетворюється в найгірше жахіття, коли поруч немає коханої людинки на яку можна закинути ноги. І робота перетворюється в каторгу – коли не знаходиш улюблених очей. І час немовби застигає зовсім – в очікуванні саме його обличчя.

Коли знаходиш такого як він – починаєш жити, дихати, відчувати. Починаєш цінувати кожен дотик, помічати найменші дрібнички, відчувати невідомі раніше тобі емоції. І жалієш лише про одне – чому так довго, цілком свідомо, рішуче не помічала свого щастя..