Твоє щасливе число

щасливе число

щасливе числоУ кожній цифрі є свій прихований сенс, своя магія. Але цифри ми не розглядаємо самі по собі – вони для нас цікаві з точки зору взаємодії з людиною. Одні і ті ж цифри одній людині принесуть успіх і стануть для неї символом успіху, а інша буде їх всіляко уникати, щоб відвести від себе біду. Хтось на рівні інтуїції відчуває «свої» цифри і відкидає «не свої». А вже звязок дати народження з долею людини, його характером і натурою, вже давно ніхто не заперечує.

При цьому для кожної людини, що розглядає свій звязок з числами, завжди є дві можливості: можна аналізувати ті цифри, які зустрічаються тобі у житті (тобто покладатися на свою долю, а потім робити висновки), а можна самому вибирати ті цифри і числа, які будуть супроводжувати твоє життя (наприклад, самому вибирати номер мобільного телефону або автомобільний номер). Аналізуючи числа в одних ситуаціях, ми самі вибираємо їх в інших.

Створене близько року тому Посольство планети Земля, дозволяє кожній людині отримати свій особистий унікальний 10-значний реєстраційний номер жителя Землі. Місія Посольства планети Земля полягає в створенні каталогу жителів нашої планети. При створенні цього каталогу кожна людина і може дізнатися свій особистий унікальний номер – своє щасливе число. А той, хто вже точно знає, яке поєднання цифр підходить саме йому – може вибрати номер сам.

У будь-якому випадку після реєстрації в каталозі жителів Землі, кожен учасник проекту стає єдиним власником унікального 10-значного номера жителя нашої планети. Хочеться вірити, що цей унікальний номер, це магічне поєднання цифр, яке випаде саме Вам, буде дійсно Вашим щасливим числом і принесе Вам тільки удачу.

P.S. Интернет магазин модной женской одежды и аксессуаров предлагает сумки chloe в москве по достаточно хорошим ценам, выбрать из широкого ассортимента можете онлайн не выходя из дома и так же ее заказать.