Благодійний ярмарок та розваги для тих, хто хоче допомогти безпритульним собакам

21 червня у парку Шевченка в Києві відбулася масштабна та унікальна подія – День собак «Щаслива лапа».

Благодійний фонд «Happy Paw», який вже втретє проводить цей фестиваль, таким чином намагається привернути увагу громадськості до проблем безпритульних собак. Водночас організатори пропонували долучатися до простих та дієвих проектів, які допомагають вирішувати проблеми таких собак.

Захід відвідало понад 3 тисячі киян і гостей столиці, чимало з яких приносили корм і медикаменти, які пізніше фонд передасть до притулків.

«Happy Paw» створили справжнє сімейне та душевне свято для всіх небайдужих до проблем безпритульних собак і тих, хто просто любить чотирилапих друзів.

У рамках фестивалю було проведено благодійний ярмарок, творчі майстер-класи і музичний концерт та багато інших цікавих ігор та розваг. Уся виручка від проданих сувенірів та смаколиків піде на допомогу притулкам: собаки отримають їжу та медикаменти.

Увесь день «Намет допомоги» приймав їжу і речі для безпритульних собак. Також гості могли пожертвувати гроші для тварин, які мешкають у притулках.

На гостей чекали приємні знайомства з маленькими підопічними благодійного фонду «Happy Paw» – відвідувачі могли гратися з цуценятами з притулків.

Серед запрошених, які прийшли підтримати свято та роботу Фонду «Happy Paw» – відома співачка та громадський діяч Ірена Карпа, вокаліст гурту O’Torvald і радіо-ведучий Женя Галич, модний експерт та ведучий популярних шоу Даниїл Грачьов, телеведуча і світська левиця Дівчина Блонда та багато інших відомих та цікавих людей, які підтримують ідею гуманного вирішення проблем безпритульних тварин.