Киян запрошують залучитися до захисту тварин на святі “Щаслива лапа”

Счастливая лапаВи полюбляєте собак і у вас є  бажання  весело провести час? Тоді свято “Щаслива лапа” саме для вас і вашої сім’ї!

В суботу, 5 жовтня, з 13.00 до 17.00 в парку ім. Т.Шевченко (5 хвилин від станцій метро “Пл. Льва Толстого” або “Університет”) буде організована масштабна благодійна акція “Щаслива лапа”. Захід проводиться Благодійним фондом допомоги бездомним собакам “Happy Paw” на честь Всесвітнього дня захисту тварин.

На святі гостей чекає безліч творчих майстер-класів для дорослих і дітей – скрапбукінг, квіллінг, декупаж, малювання олівцем або пастеллю, валяння, орігамі; улюблені молодіжні активності – слеклайн, кікер-кікер, розпис хною; конкурси і ігри з подарунками для усіх учасників і призами для переможців. Власники собак зможуть поспілкуватися з професійними кінологами і ветеринарами. Акція супроводжуватиметься святковим концертом на сцені.

І найголовніше – кияни зможуть особисто познайомитися з маленькими хвостатими підопічними Фонду, які приїдуть з притулків в парк шукати собі нових хазяїв. З іншими жителями притулків гості зможуть познайомитися заочно – на фотовиставці бездомних собак, що шукають хазяїна і затишний будинок.

Крім того, під час акції “Щаслива лапа” кожен, хто захоче, зможе дізнатися усю інформацію, що цікавить його, про роботу Фонду “Happy Paw”, вступити в ряди волонтерів або просто зробити свій невеликий внесок на підтримку благодійної діяльності і вибрати собі яскравий сувенір на пам’ять! Організатори також збиратимуть необхідні речі для собак в притулках – поводки, нашийники, іграшки, килимки і інше.

Але і це ще не усе! Для учасників акції організатори готують декілька неймовірних сюрпризів, про які повідомлятимуть по мірі наближення дня захисту тварин “Щаслива лапа”! Не пропустіть  можливість прийняти участь в собачому святі “Щаслива лапа”, приходьте сім’ями або по одному, на цілий день або на півгодини,  беріть з собою дітей, сусідів, друзів!  Вхід і участь в усіх активностях безкоштовне.

Детальніше про акцію на сайті http://happypaw.org.ua/ або в соціальных мережах https://vk.com/happypawfund та https://www.facebook.com/HappyPawFund.

Фонд "Happy Paw" був створений в червні 2012 року з метою гуманного рішення проблеми бездомних собак в Україні. Сьогодні Фонд активно функціонує в Києві і Київській області, в перспективі - робота по всій країні. Під нашою опікою знаходиться 17 притулків, в яких мешкає більше 500 бездомних собак.