Назар Савко презентуватиме новий проект на фестивалі «Ніч у Львові»

Назар Савко

Назар СавкоЗакриття фестивалю «Ніч у Львові» приготувало для львів’ян та гостей міста приємну музичну несподіванку.  17 листопада у музеї-палаці Потоцьких відбудеться концерт  Назара Савка у супроводі струнного квартету «Rockoko».

«Музейна муза» саме таку назву отримала нова музична програма. Організатори фестивалю «Ніч у Львові» обіцяють , що саме цей проект здивує нас своєю новизною, витонченістю і музичним смаком. Львів’яни першими побачать проект Назар Савко і Rockoko. Це буде своєрідна презентація, анонс того, що відбуватиметься далі у творчому житті співака.

«Ідея створити такий проект виникла спонтанно – каже Назар – ми випадково зустрілись з хлопцями з Rockoko на телебаченні. Тепер розумію, що насправді зустріч ця була не випадкова. Вони молоді, дуже творчі хлопці, з ними легко працювати. Ми готуємо велику сольну програму, котру , як дасть Бог, ви вже скоро зможете побачити. А для фесту «Ніч у Львові» підготували лайт версію «Музейна муза»,до створення якої нас надихнула атмосфера палацу Потоцьких. В цьому приміщенні оживають всі наші музичні історії: старі і нові  пісні, кавери на відомі світові композиції.  Насправді багато з моїх авторських пісень ще й досі ніде не виконувались. Час їх заспівати і заграти разом з Rоскоко.»

Прикрасою свята стане також  чарівне дівоче тріо “Тоніка” та вихованці музичної студії «Джерело»ЦТДЮГ.

В програмі будуть використані відомі композиції колективу Beatles, прозвучить струнний варіант Gangnam  Style від PSY,та інш. кавери… Основою програми будуть авторські пісні Назара Савка, котрі отримали життя завдяки колективу Rockoko.