Назар Савко та ГО “Мелодія життя” благодійний концерт в Львівській філармонії

благодійний концерт в Львівській філармонії

Тривожні дзвони у наших домівках дзвенять майже щодня. Біда торкнулась наших осель, наших родин, наших друзів, нашої країни. Незважаючи на усю активність підприємців і благодійників, коштів на закупівлю одягу та бронежилетів не вистачає.

благодійний концерт в Львівській філармонії

24 вересня, в приміщенні Львівської обласної філармонії відбудеться благодійний концерт, кошти з якого буде спрямовано на закупівлю касок та бронежилетів для військових зі Львова, яких відправляють у зону АТО.

Ініціатором цього заходу став львів’янин, співак та композитор Назар Савко та ГО «Мелодія життя».

Назар Савко: «Я звертаюсь до громади Львова, до небайдужих людей, аби вони не стояли осторонь подій, які відбуваються. Адже, найбільший гріх в наш час, це – байдужість. Кожен з нас повинен долучатись до доброї справи, до кожної акції, яка спрямована на підтримку нашої армії. Ми артисти, підтримуємо військових своєю піснею, при першій можливості їздимо у військові частини з концертами і знаємо , які потреби є у наших хлопців. Все забезпечити своїми силами ми не можемо, тому влаштовуємо такі благодійні концерти, щоб зібрати більше коштів».

Тетяна Кунинець: ”Сьогодні Україна переживає доволі складний час, власне такий час, коли можна збагнути хто є хто, про що думає, який шлях обирає для себе і близького оточення. Саме зараз наша нація повинна прийняти цей важкий виклик долі і заявити на весь світ, що Україна – це велика високорозвинута європейська держава, яка здатна захистити свій суверенітет, завдяки формуванню свідомого громадянського суспільства. Закликаю кожного з вас, свідомого українця і українку розбудити у своєму серці любов і збагнути, що саме через нашу байдужість Україна може стекти кров’ю! Давайте об’єднаймося і допоможімо нашим воїнам, які захищають нас на передовій!»

На благодійному концерті виступлять: фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко, гурт Рококо», голос нашого майдану Софія Федина, вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Галичини – тріо Тоніка та зразковий колектив музична студія «Джерело», секстет «Ва-Банк» та вокальний фольклорний ансамбль «Джерело».

Квитки можна придбати у касі філармонії або за телефоном 098 56 34 329 (Тетяна Кунинець). Вартість квитків від 50 до 100 гривень.

Нехай ваша невеличка пожертва складеться докупи і виросте щитом перед нашими воїнами.