Samsung Galaxy S5 – вологостійкий смартфон із сканнером відбитків

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5На всесвітньому конгресі розробників MWC 2014 був презентований черговий гаджет від виробника Samsung, який значився як Galaxy S5. Судячи з назви, новий флагман є послідовником попередньої версії S4, представленою в 2013 р. Головна особливість новації – датчик пульсу, сканнер відбитків пальців, поліпшена відеокамера. Також до переваг можна віднести міцний вологостійкий корпус.

Для того, щоб активувати сканнер, досить провести пальцем по “домашній” кнопці (аналогічний спосіб використовується в продуктах Apple, в яких запуск додатка походить від торкання). У вбудовану пам’ять записуються відбитки тільки трьох пальців. Технологія сканування шкірної структури пальця дозволяє швидко розблоковувати смартфон або вчинити купівлю в онлайн-магазині – це дуже зручно, оскільки непотрібно зберігати в телефоні паролі і логіни. Також за допомогою сканнера можна захистити конфіденційні дані, додатки, файли і так далі від доступу сторонніх осіб.

Тильна панель Galaxy S5 оснащена датчиком виміру пульсу, який при активізації прочитує удари серця з кінчика пальця. Всього за 5-10 секунд можна підрахувати свій пульс.

Головна відеокамера, укомплектована 16-мегапіксельним сенсором, підтримує запис відео у форматі 4К. Основна особливість – наявність повнофункціональної системи підстроювання різкості, яка використовується в сучасних “дзеркальних” фотоапаратах. Вже зараз ви можете Samsung Galaxy S5 купити в Києві в інтернет магазині Notus.

Інтерфейс OS Android 4.4.2 відображається на 5,1-дюймовому екрані, наділеному матрицею на 1920*1080 pix. Центральна частина смартфону Galaxy S5 грунтована на мікропроцесорі Snapdragon 800 – чотириядерний (2.50 GHz).