Створення сайту з однієї сторінки

Створення сайту

Створення сайтуСтворення сайту аж ніяк не полягає в розробці великої кількості сторінок. Останнім часом все більшу популярність набирають сайти, які складаються всього лише з однієї сторінки. Пояснити це можна тим, що односторінкові сайти ідеально підходять для проектів малого бізнесу (невеликих фірм і приватних підприємств). Таких проектів на сьогоднішній день предостатньо, а, оскільки створення сайту – це вже необхідність сучасності, більшість їх власників бажають мати власний інтернет ресурс.

Створення сайту з однієї сторінки на перший погляд може здатися не дуже складним, але насправді це не так. Хоча маленькі фірми і не володіють великим обсягом контенту, необхідно завжди пам’ятати, що розмістити його потрібно всього на одній сторінці. І зробити це треба так, щоб надати відвідувачам всю важливу інформацію в максимально зручній і ненудним формі. При цьому сайт не повинен бути перевантаженим. А завантажити навіть порівняно невелику кількість інформації в рамках однієї сторінки, щоб це не виглядало хаотичним скупченням даних, дуже непросто. Нарпиклад вам потрібно розмістити афішу Полтави що стосується кіно, театрів, концертів і т.п. – для того щоб вона вмістилася на одну сторінку подтрібно добряче постаратися.

Тому потрібно насамперед переконатися, що створення сайту такого роду буде дійсно корисно для того чи іншого проекту. Якщо говорити про конкретних типах сайтів, серед яких односторінкові зустрічаються найчастіше, то це сайти-візитки, персональні портфоліо, а також бізнес-сайти з невеликим спектром послуг.

При створенні односторінкового сайту слід враховувати деякі важливі моменти:

/ / Одностранічнік повинен бути максимально простий (потрібно зосередити увагу на головному і не захаращувати сайт зайвою інформацією);
/ / Велику увагу необхідно приділяти юзабіліті (ніщо не повинно ускладнювати роботу користувачів і збивати їх з пантелику. Наприклад, якщо відвідувач сайту буде перенаправлено на інший ресурс, то потрібно його про це попередити, щоб не викликати здивування);
/ / Не слід боятися експериментувати з дизайном і програмним кодом (створення сайту – це творчий процес, а у випадку з одностранічніком можна похвалитися як дизайнерськими навичками, так і здібностями в написанні програмного коду).

Створення сайту з однієї сторінки завдання хоч і непроста, але цікава (ми, звичайно ж, маємо на увазі оригінальні ресурси, варті уваги, а не скупчення картинок і текстів на одній сторінці). І, якщо підключити всі свої навички та творче мислення, можна створювати унікальні сайти, які не залишать байдужим жодного користувача.