Римські штори

Римські штори

Римські шториПрародителем римської штори є вітрило давньоримських старовинних судів. Прямий відріз тканини, що вільно піднімається і опускається. Окрім цього, римські штори служили прикрасою спокоїв імператорів Древнього Риму і знатних осіб. До теперішнього часу римські штори зберегли свою актуальність.

Що таке римська штора? Простота її конструкції підтверджує судження про геніальність. На прямокутному тканинному полотні, на рівнозначній один від одного відстані горизонтально кріпляться планки, через які простягається шнур. Це підйомні штори. При підйомі штори складаються рівномірними горизонтальними складками і надають вікнам стильному зовнішньому вигляду. Вибір щільності тканини залишається за вами.

Це можуть бути штори, у яких є особлива обробка виворітної сторони, і вони повністю закривають сонячне світло. Або, вибір може зупинитися на напівпрозорих тканинах.

Кріплення римських штор. Варіантів кріплення римських штор декілька:

  • За наявності великих підвіконь, а також у разі, якщо на вікні використовується дует римської штори з портьєрою, римська штора кріпиться в прямій близькості до скла, усередині отвору вікна;
  • Коли вікно можна відкрити на усю висоту, є фрамуги для провітрювання, то римська штора закріплюється із зовнішнього боку вікна.

Фіксуються штори карнизом з липкою стрічкою. Також має бути ручний підйомний механізм або оснащений електродвигуном, який піднімає штору вгору або опускає вниз і фіксує її на певному рівні.

Видів кріплення також існує декілька: стеля, стіна, віконний отвір, певна частина віконної рами. Замовити будь-який різновид штор можете в магазині JBProduction де є також і інші товари: жалюзі, ролети.

Застосування римських штор

Віконні конструкції, що часто відкриваються або постійно закриті, можна прикрасити римськими шторами. Вони послужать прекрасну службу на лоджії або балконі, в заміському будинку або на кухні.

Крім того, такі вироби служать чудовим декором. Їх можна поєднувати з розсувними шторами. Вони можуть бути виготовлені з будь-якого виду тканини: від тюля до жаккарда. Римські штори створюють затишок, вони витончені і елегантні. Прекрасно підійдуть для спальні, дитячої кімнати або для кабінету.