Ручна робота, або Про користь мастурбації

Сьогодні мені б хотілося поговорити на таку незручну тему як мастурбація. Про секс з партнером ми розповідаємо досить нормально (а у колі друзів іноді перебільшуємо наші досягнення). Але хизуватися тим, що вчора, переглядаючи фільм з улюбленою акторкою, ти накачав собі непогані м’язи, або тим, що дивлячись матч Ліги чемпіонів, я здобула мозолі на подушечках пальців (ах, ці скажені тренери, які ж вони звабливі!) – такі ситуації уявити набагато складніше.

Взагалі, ми, дівчата, між собою на цю тему розмовляємо трохи легше, ніж хлопці. Один мій знайомий зізнався, що кожен хлопець розуміє, що усі – усі! – це роблять, але одночасно майже усі заперечують цей факт. Ну, напевно, якось несолідно про це говорити, чи що. А ми? Пара бокалів вина – і ми вже можемо сміливо заявити, що нещодавно подарували собі пару-трійку оргазмів під голос Дейва Гаана або Валерія Харчишина – це кому хто ближче до… душі ;) І взагалі – якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре – зроби це сам!

Звичайно, я зараз не пропагую відмовитись від сексу з вашою другою половинкою. Це – емоції, це – тепло, це – пристрасть, яку мають ділити між собою двоє. Але якщо ви давно не бачились, або ви наразі вільний птах, або у вас просто пекучий темперамент – на соромтеся, тому що в утриманні від сексуального задоволення – що б там не казали монахи та ханжі! – немає нічого хорошого. Медики довели, що через надто довготривале утримання від сексу чоловіки можуть реально знизити лібідо – а кому таке треба (окрім вищезгаданих монахів?), що може привести до повної сексуальної дисфункції, а жінки мають можливість надбати неврози та кілька неприємних хвороб «по жіночій частині». Як побутовий приклад можете згадати злих вічно нервуючих вчительок/сусідок/лікарів. Що ми часто кажемо в таких випадках? Ага. «Недот…», тобто якщо культурно – гостра нестача сексу.

Тому – кохайтеся, любі мої, навіть якщо у вас немає коханої людини. Любов до себе – це теж важливо. Але будьте розумні і не забувайте про техніку безпеки :)

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.