Декілька способів розважити себе в постсвятковий вихідний

розважити себе

розважити себеНу ось, настав той день, коли тільки їжа, її нескінченнакількість більше не приносить того задоволення. Третійдень марафону “Холодильник-диван” повільно пішов наспад і душа вимагає інших розваг, ніж новорічні мюзиклипо ТБ.

До 8-го ще немало часу, не то щоб ми сильно скучимо за роботою, але зайняти себе чимось однозначно треба. А якщо це проведення часу буде не лише непоганим, але і корисним, то можна буде з упевненістю сказати, що ціноворічні канікули пройшли не даремно. Отже.

1. Розпочну з найкориснішого. Прочитати ті книги, які давно збиралися, але відкладали на потім. Я відкрила свій список книг до прочитання, вибрала звідти ті, що придивилися в першу чергу, і сміливо закачала їх з інтернету на электронку. Книга за день – виявилося легко!

Декілька способів розважити себе

2. Згадати або почати вивчати мову. Ой, звичайно, лінь. Краще посидіти в соцсетях або подивитися камеді. Так то воно так, але ви тільки почніть. Я насилу змусила себе завантажити диск з необхідним мінімумом знань по англійській мові, але як тільки вникнула – затягнуло. І неменше, ніж який-небудь паблик вконтакте. Так що сміливіше, take the book in the english language!

Декілька способів розважити себе

3. Комп’ютерні ігри. Відразу хочу сказати, я не любитель їх. Я ніколи не грала. Але! Випадково зайшла в розділ game на фейсбуке і відкрила для себе пару головоломок. Є багато ігор, що розвивають ерудицію, кмітливість. Тому мій вердикт – швидше так, чим ні.

4. Влаштувати фотосет коту.  :-D Ніякій корисності цей процес, звичайно, не несе. Але це потішно. Моя кішка не розуміла суті того, що відбувається, але трималася по-молодецьки.

фотосесія коту

5. Зайнятися йогою. Я останній місяць захопилася пілатесом, і відразу відчула в собі поліпшення. Бадьорість, легкість в ходьбі і рівніше осанка. І новорічні застілля не привід відмовлятися від тренувань. Так що, завантажуємо відео уроки на ютубе і вперед, спорт – це сила.

6. З’їздити у гості до сестри, племінників, хресної або до подруги, з якою давно не бачилися. Адже, погодитеся, з нашою зайнятістю, коли ще буде така можливість?

Всім хорошого і продуктивного відпочинку.