Що таке розсилка?

розсилка

розсилкаУ цій статті я розповім вам, що ж таке розсилка. Часто її  плутають із спамом. Насправді ж, між розсилкою і спамом є тільки одна спільна риса – вони здійснюються за допомогою програм.

Спам – це несанкціоноване поширення листів, рекламного характеру.

А власне розсилка –  це освітлення якої-небудь  теми. Передплатник по своєму бажанню вибирає розсилку і отримує потрібну інформацію вчасно. За поширення спаму у багатьох країнах можна потрапити за грати. Розсилка ж цілком легальна справа.

Навіщо потрібна розсилка? Передусім,  щоб донести інформацію максимальній кількості читачів і освятити яку-небудь тему. Це дуже зручно, оскільки зацікавленій людині  не треба постійно оновлювати сайт,  щоб отримати свіжу інформацію. Адміністратор сайту сам присилає йому на поштову скриньку свіжі новини за допомогою спеціальних програм.

Які бувають розсилки? Платні і безкоштовні. На щастя, більшість розсилок в інтернеті безкоштовна. Чи можна відписатися від розсилки? Відписатися від розсилки також легко,  як і підписатися. У листах, які приходять вам на поштову скриньку, є посилання, яке дозволяє відмовитися від розсилки. Скористатися їй легко. Погодьтеся, розсилка корисна і потрібна справа!

P.S. Если вам нужна максимальная аудитория для мобильной рекламы, тогда sms рассылка по Украине идеально подойдет. Услуги предоставляет компания СМС Клуб Украина.