Розпродаж, або безплатний сир у мишоловці

Розпродаж – це справжнє свято для кожної жінки і зменшення товщини гаманця для чоловіка. Для більшості це хороша можливість придбати нову, вишукану сукню дешевше, якщо реальна її вартість «кусається». Але про які знижки може йтись, коли навіть під лозунгом «Акція, sale, розпродаж» ви переплачуєте близько 10% на придбаний товар?

Розпродаж це вдалий спосіб збагатити гаманці торговців та ошукати покупців. В більшості випадків це добре продуманий маркетинговий хід, який розрахований на психологічну слабість у покупця. Тобто,прийшовши до торгового центру чи магазину і побачивши яскраві вивіски із надписом «SALE» людина на підсвідомому рівні запевняє себе, що саме цей товар необхідний їй. Адже це дешево та якісно. Та зачасту під цими ярликами маскується неякісний чи бракований товар. Саме тому акції та знижки поділяються на певні категорії.

Прості знижки (не афішуються) – коли продавці роблять ніби то послугу для вас та пропонують знизити ціну на товар, якщо ви дійсно готові придбати його. Маубть, кожен із вас неодноразово чув: «Ну ,якщо вам вже так кортить придбати цю річ, то зроблю знижку спеціально для вас». Та це не прояв хороших манер, а спосіб змусити вас придбати певну річ.

Рекламні знижки – проводяться для всіх без виключення. Про них ви дізнаєтесь з телебачення чи біг-бордів. Зазвичай в них йдеться про закриття магазину у зв’язку з чим оголошуються шалені знижки. Та ось парадокс,після цих гучних рекламних маніпуляцій ці магазини чи торгові центри і не думають припиняти своє існування і працюють і надалі.

Дисконтні знижки – це означає, що чим більше покупок ви зробите,тим більшою буде знижка на вашій картці. Відповідно наступний ваш шопінг в цьому магазині забезпечить вам знижки на будь-який товар. Та іноді вам дарують дисконтну (накопичувальну) картку при першій покупці в надії, що ви станете їхнім постійним клієнтом.

Прогресивні знижки – дають можливість вам купити декілька одиниць товару. І чим більше товару ви придбаєте, тим меншою буде ціна. Та слід врахувати те, що перед такими акціями на товар значно піднімають ціну і навіть по акції ви платите значно більше, ніж повинні

Святкові знижки – в основному знижки такого типу відбуваються на Новий Рік, 8 Березня, Великдень. В обіг розпродажу входять товари, які користуються найменшим попитом або представлені тільки в декількох екземплярах, які залишились із колекції.

Сезонні знижки – беруть свій початок в кінці сезону. Тобто в кінці серпня можна купити купальник чи пляжну сукню вдвічі дешевше. Або ж навпаки в кінці зимового сезону придбати шубу буде набагато вигідніше. Також у багатьох торгових центрах влітку ви можете зустріти зимовий одяг,який залишився із останньої колекції. І коштували це буде набагато дешевше, адже такий товар не має попиту в даний час.

Отже, декілька порад від нас. Перш ніж іти на покупки складіть список необхідних вам товарів. Це зменшить ваші витрати та запобігатиме покупці непотрібних вам речей! Також варто звернути увагу на якість та відсутність браку. Вдалого вам шопінгу!