“Розмаїття в унісон”

"INSTALAZZIA"

Літо, молодість, обмаль грошей – на жаль, ці слова пов’язані. Як тоді отримати задоволення від перебування у спекотній столиці або куди відправитись, щоб урізноманітнити свій відпочинок? Що ж, фундація “Відкриті серця України” дає вам на це відповідь!

23 серпня 2013 рРоман Ющакоку о 14:00 в Києві, у Маріїнському парку (біля сцени “Ракушка”) ви матимете змогу поринути в прекрасний світ справжнього сучасного українського мистецтва разом з виставкою “ІNSTALAZZIA: вулична галерея. ПЕРЕВТІЛЕННЯ”.

У рамках даного благодійного проекту відкривається виставка картин сюрреаліста Олександра Добродія та фовіста Романа Ющака, яка має назву «Розмаїття в унісон». Метою організації виставки є бажання показати таку різнобічну та, у всіх своїх проявах, емоційно-захоплюючу творчість українських художників.

Олександр Добродій

Окрім робіт художників ви зможете насолодитися чудовою живою музикою, спілкуванням з самими митцями, критиками та музикантами! А також на вас чекатиме майстер-клас від Олександра Добродія та Романа Ющака (необхідна попередня реєстрація).

Виставка триватиме з 23 серпня до 21 вересня 2013 року, відвідування якої є безкоштовним! Не пропустіть цієї дивовижної можливості!