Розкрутка сайту каталогами

Розкрутка сайту каталогами

Розкрутка сайту каталогамиБагато ресурси розхвалюють розкрутку сайту каталогами. Але наскільки заявлена ефективність такого способу просування дійсно відповідає реальності?

Білі каталоги

Для початку звернемося до білих каталогах. Вони не вимагають ніяких зворотних посилань. Це означає, що розміщені в них посилання будуть працювати протягом всього терміну служби цього каталогу.

Оцінюючи ефективність такого способу просування, варто задуматися над тим, як часто Ви самі відвідуєте подібні каталоги і переходите з них на сайти? Якщо адекватно відповість на це питання, то стане ясно, що чекати звідси вала відвідувачів просто нерозумно. Однак на початковій стадії користь цей метод все ж приносить. Завдяки розміщенню посилання на сайт в каталозі його індексація пошуковими системами значно прискориться.

Каталоги зі зворотним посиланням

Інший варіант – це каталоги, які при реєстрації посилання обов’язково зажадають установку зворотного посилання. Крім того, обов’язковою умовою користування такою послугою є щоденне відвідування цього каталогу, інакше посилання просто заблокується. Проаналізувавши статистику каталогу, можна переконатися, що в реальності він приносить розкручувати сайт від сили п’ять відвідувачів. Та й ті навряд чи реальні. Майже на 100% всі ці переходи – звичайна накрутка, покликана переконати власника сайту в ефективності роботи такого методу. Показники лічильника розкручуваного сайту від цього не зміняться.

У FAQ Яндекса чітко сказано, що всі посилання з каталогів, коментарів або форумів ніяк не впливають на ріст ТИЦ. Зате через розміщення посилання в низькоякісному каталозі його показники можуть поповзти вниз. Причому відвідуваність сайту через це реально знизиться. Але найцікавіше в тому, що навіть якщо сьогодні Ви повністю впевнені в популярності і ефективності каталогу, через який проганяєте свій сайт, це не означає, що таким він залишиться завтра і післязавтра. В результаті Ваше посилання, яка спочатку приносила якусь кількість відвідувачів, раптово стане давати протилежний, негативний ефект.

З усього вищесказаного можна зробити наступний висновок. Розкручувати сайт по каталогам має сенс тільки на початковій стадії розвитку сайту. Коли він ще не проіндексований пошуковими системами. На подальших етапах розкрутки посилання з каталогів краще прибрати – таким чином можна запобігти зворотну реакцію, результат якої потім доведеться виправляти досить довго і перемикатися на інші, що викликають більшу довіру методи розкрутки сайтів. Пам’ятайте, що втратити відвідувачів на сайті дуже легко. А ось досягти хорошої, регулярної відвідуваності не так просто.

P.S. Еще одна возможность дать о себе знать – это доски объявлений, нужно только найти подходящие сайты. Так дать объявление в Шефарам вы можете с помощью портала terrainferno.com, предлагая свои товары и услуги.