Розкішне тіло всього за 3 тижні: дієта та вправи

Розкішне тіло

Розкішне тілоВ повітрі пахне весною. Тяжкі шуби та пуховики міняються на жакети та пальта. Пора прокидатись після довгої та холодної зими. Більшість з нас знає на власному досвіді, що зимою наше тіло набирає вагу, а літом втрачає її. Тільки деколи зайвої ваги трошки більше ніж хотілось би.  Що ж робити в такій ситуації? «Брати себе в руки» та купити міні-плаття на 2 розміри менше вашого. І повірте вже за 3 тижні ви зможете його носити з великим задоволенням.

Про дану дієту можна багато говорити, але одне я точно можу сказати, що результат трамається довго. Ну рік точно.  Я сама провірила. Коли після родів набрала лишні 15 кг і 10 з них немогла скинути. А тепер раз на рік сідаю на цю дієту. Зазвичай під час дієт радять зменшувати фізичні навантаження, оскільки ваш організм вже переносить сатрес. Але неможна від них відмовлятись, тим більше якщо ваша мета скинути зайву вагу. Тут все залелить від вас. Це ваш вибір. Ви можете піти в спорт зал, записатись на плавання або аква-айробіку (від неї приголомшливий результат), піти на пілатес, каланетику, шейпінг, придбати фітбол, їздити на велосипеді, бігати в парку або ж просто прогулюватись кожного дня не менше 30-40 хв. Тут головне регулярність занять.

Суть  дієти полягає в підрахунку калорій.  Перші 3 дні ваш раціон складається всього з 600 ккал.  Найкраще в ці дні їсти овочі, фрукти, обезжирений кефір та пити тряв’яні чаї. Наступні 4 дні ваш раціон складає 900 ккал. Добре добавити трошки вареного м”яса курочки чи індика, рибу, йогурт, трохи рису та хлібу грубого помелу чи з висівками. Весь наступний тиждень ви споживаєте 1200 ккал. Це нормальний повноційний раціон. Каши, супчики, друге, салати, овочі, фрукти. Тут все набагато легше пройде. І знов повторяємо перший тиждень: перші три дні по 300 ккал, наступні 4 дні по 900 ккал.

Я неможу сказати що дієта легко переноситься. Найбільший мінус це те, що в перші дні дуже тяжко, оскільки хочеться їсти. Можуть виникнути проблеми з шкірою, такі як сухість стянутість. Але результат вартий того.

Щоб дана дієта легле переносилась раджу за тиждень до початку внормувати свій раціон. Скоротити порції їди в два рази, зменшити кількість солі та цукру, більше вживати овочів та горіхів, переставати їсти жирне та смажине. Про фаст-фуд, газовані напої, соуси та солодощі краще забути.

Було б чудово додати силові вправи з гантелями. Це допомагає скинути вагу. І повірте мені після трьох таких тижнів ви себе не впізнаєте. Результат такої праці мінус 8-10кг. Для закріплення такого результату я б радила вам ще хоча б тиждень не вживати більше 1500 ккал. А так ви спокійно можите повертатись до привичного для вас раціону. Та повірте, що вам не захочеться їсти солодощі, фаст-фуд та інші продукти які псують фігуру. Вірте в себе і у вас все вийде.