Купити рожевий холодильник

рожевий холодильник

рожевий холодильникВелике, тепле, таке, що ніжно бурчить і рожеве. Що це? Дочка пофарбувала кота? Чоловік привів рожевого слона, що муркоче? Свекруха заснула на дивані в улюбленому махровому халаті? Близько до істини, але правильна відповідь – холодильник!

Хто взагалі сказав, що істота, до якої бігають ночами за смачною розрадою, яка годує усю сім’ю і дбайливо зберігає все, – від супів до варення – має бути медично-білим? Нудна ця людина, напевно, поставила собі галочку в розділі побутової техніки: “повсякденність”. Але ж так хочеться, щоб пральна машина тішила око квіточками (не намальованими фломастером), щоб плита сяяла яєчним жовтком, а холодильник був рожевим. Так, це бунт! Ми бажаємо мати затишний будинок з жіночим поглядом на побут: комфорт і краса. Рожевий – наш колір!

Загалом, рожевий холодильник – це те, що треба. Знаєте, що вигукуватимуть здивовані гості, увійшовши до квартири? “Він – рожевий”! А Ви з гордістю відповідати: “Так, рожевий”! Тому що неординарні, і смак у вас хороший, та і з фантазією все гаразд.

Але рожеві холодильники так само рідко зустрічаються, як і рожеві слони. А ось у нас він є! Відмінна якість, функціональність, дизайн – і помірні ціни. І головне: нехай Ваші подруги задовольняються білою крижаною нудьгою. Ваш холодильник буде як піски Атаками в променях сонця: рожевий – кольор любові і полуничного морозива, першої “дорослої” помади і кольору мрії.

P.S. К сожалению, любая техника может неожиданно сломаться, в том числе и холодильник. В таких случаях пригодится этот сайт http://fridger.com.ua/remont-holodilnikov-odessa.html где представлены объявления по ремонту холодильников в Одессе. Для других городов просто смените критерий поиска.