Роздуми з усмішкою…

1350829509_vdpuskayu-dumkiЯк часто ви задумуєтесь над своїми вчинками, як часто ви аналізуєте свої помилки і які висновки ви робите з аналізованого і обдуманого?

В своєму житті, я напевно як і кожна грішна людина, зробила багато чого поганого. Я зраджувала своїм принципам, я не дослуховувалась до своїх близьких та рідних мені людей. Робила безглузді вчинки,і завжди говорила собі:» Ей, стоп, зберись з думками, подивись, що ти робиш? Як ти живеш? Скільки так буде продовжуватись?» Але це були просто пусті балачки

Дуже часто задумуюсь, для чого нам дане життя, чому хтось живе так, а хтось не робить нічого. Чому хтось будучи гнилою, мерзенною людиною добивається всього, є успішною людино, душею компанії, живе в своє задоволення і не цінує цього!? А хтось цінує кожен день, знаючи, що жити залишилось зовсім зовсім мало.. Чому люди на стільки егоїстичні, зрадливі, невірні, байдужі, нещирі? Чому коли, дитина у якої рак чи будь яка інша важка хвороба усміхається тобі, а людина яка має все-здоров’я, сімю, кохання,щастя, гроші кінець кінцем каже, що жити не варто!? Напевно тому, що не вміє цінувати, не вміє жити на повну і жити кожним днем не вміє любити щиро і віддавати себе повністю життю! Чому люди не вірять у щось святе, чому стільки конфліктів, якщо життя може бути таким простим цікавим, захопливим, екстремальним. Чому люди не мають поваги один до одного, осуджують не знаючи справжньої душі тієї людини!?

Напевно занадто багато чому…

За свій короткий та юний вік бачила смерть близьких, переживала зраду, терпіла нещирість, боролась за любов..а коли це все йде в пусту, ти розумієш,що насправді ти напевно нікому ж то по суті і  не потрібний, крім твоїх батьків, крім батьків, які знають, що таке не спати ночами тому, що животик болить, які знають, що бабайки то насправді немає, але все одно  він за нами прийде, які плекають нас протягом всього життя ,віддають нам серце , вкладають в нас свою душу. Терплять наше хамство, переживають з нами наші розчарування! Вони знають, що таке дійсно любити, та навіть напевно кохати, адже тільки мама завжди буде вірити в свою дитину, завжди буде її вигороджувати, коли чує, щось погане, але потім нас все одно насварить за це! Тільки мама може терпіти все… Тільки мама буде любити тебе таким яким ти є… Високим, низьким, худим, товстим…Та байдуже. Тільки мама віддає своїй дитині всю себе, плаче, коли нам погано, радіє, коли ми чогось добиваємось! Тільки материнська любов щира!

Коли ви доходите до крайностей,і у вас опускаються руки, завжди згадайте маму, яка просто цього не переживе.

Коли ви розчарувалась у коханні,дружбі, житті-ніколи не робіть все з гаряча, не рубайте з плеча, просто подумайте про маму

Кохання… Так, це дійсно боляче розчаруватись і віддати комусь своє серце, коли це невзаємно. Але ви живете тільки ж раз, а світ великий і старий, не ви перший й не ви останній розчаровуєтесь, це ж так просто. жити. Ви розчарувались,вам зрадили, але це не кінець тому, що всі ми вчимось на своїх помилках, стаємо на одні й ті ж самі граблі, вибачаємо, знову розчаровуємось…це все для того, щоб ставати розумнішим і черпати від життя уроки! Це все для того, щоб дати пораду тому, хто її потребує, це для того щоб йти далі, йти йти йти і добиватись поставленної мети!

Ми дуже часто говоримо фразу « я без цієї людини  не проживу» і не усвідомлюємо, що самі себе обманюємо. Ми часто говоримо, після розчарування у коханні чи просто любові, що все це кінець і жити далі сенсу немає! Сенс є, хоча б в тому, щоб жити для тих, хто цього потребує. Цими словами ми завдаємо біль мамі і всі слова завжди залишаються, там, в неї в сердечку. Якісь слова хороші, якісь й не дуже…

Дружба… Хто скаже, що таке дружба? Це коли зустрілось на своєму життєвому шляху 2 людей,які знайшли спільні погляди на життя, яким весело, коли вони разом, які можуть в любу хвилину підтримати один одного. Це для вас дружба?… в моєму житті було багато людей, які безумовно залишили слід. Хтось слід щирий, хтось просто довів, що по суті не можна бути відкритою людино і довіряти. Для мене дружба, це коли людина,яку ти знаєш довгий час тобі просто скаже »Як би все погано не складалось далі, я завжди тебе підтримаю» Напевно багато хто говорив , що друг проявляється в біді. Для мене дружба, це коли просто стає смішного від того, що ви розумієте один одного з пів погляду, коли ви одночасно говорите якісь речі, коли в унісон. Для мене дружба, перевірена роками має дуже велике значення тому, що людині віддаєш душу, завжди радий бачити, хочеться допомогти, і навіть деколи  коли допомогти немає можливості,ти будеш робити все хоча б ,щоб просто людина відчувала підтримку! І от коли ти розчаровуєшся в дружбі, коли ти чуєш слова, які дійсно ріжуть серце,які тебе шокують…ти вибачаєш тому, що розумієш, що кожному властиво помилятись, кожному властиво бути в певних моментах дурнем! Думаю, розчаруватись в дружбі рівноцільно розчаруванню в коханні! Якщо це все щиро!

В своєму житті я зустрічала як і хороших, так і поганих людей і зі спілкування з кожним я щось почерпнула! Бувало всяке:сміх, сльози, радість і смуток, довіра, нещирість! І я переконана, що це все було не дарма.

Напевно йти з усмішкою по житті завжди-це властивість сильної людини! Більшість моїх знайомих думають, що я сильна людина, хоча ніхто не знає, як важко буває в середині, коли усмішка на обличчі! Ніколи не стверджувала, що являюсь сильною людиною тому, що хто як не я знає, що робиться тоді, коли руки опустились. Коли просто зайшло все в тупий кут…

Усмішка, саме усмішка головна зброя! Живіть.1350829509_vdpuskayu-dumki