Роздуми про сексуальний расизм

Мій солодкий листопад у Ізмірі добігає кінця, і за цей час я встигла багато що передумати на тему секс-туризму, сексу за кордоном і сексу з іноземцями. Спірне ж питання. Та досить гостре – особливо для паняночок з України та Росії, судячи з гарячий дискусій в Інтернеті. Нещодавно потрапила на сайт, де дівчата розміщують свої історії кохання з турками. Вкотре поставила під питання вірність теорії Дарвіна – ну такі екземпляри пишуть, що еволюція відпочиває! Загальне мотто усіх творів – «Кажуть, що в Анталії ТАКІ геніталії!..» – бо усі, реально усі «поїхали у готель, там на п’ятий день зустріли ЙОГО, він був такий гарячий, але не такий як інші, робив компліменти, частував безкоштовними коктейлями із шведського столу, обіцяв одружитися, та ж у останній день став холодний і відчужений, і вже півроку минуло, а я так страждаю, так страждаю…» Жах. І скільки таких випадків було, а все одно їдуть, слухають цей чос для недокоханих туристок, отримуюсь свою порцію коктейлів «Оргазм» та «Секс на пляжі», а потім скаржаться! Є, правда, кілька випадків, коли дівчата після такого досвіду стають свого роду сексуальними расистками, кажуть, що ні і ніколи, і жодних іноземців, бо «чорні, балакучі та ще й брешуть прямо в очі». Можу запевнити, що більшість жінок поділяється на радикальне «ТАК» та радикальне «НІ».

Намагалась знайти золоту середину, бо маю нагоду побачити ситуацію зсередини. На щастя, я не у тій «збоченій» Туреччині; іноді мені навіть здається, що ті нерозумні дєвонькі пишуть на тематичні сайти із зовсім іншого світу. Але мала кілька випадків, коли зі мною намагались знайомитись любителі локшини на жіночих вушках, і для мене їхні палкі зізнання звучали так фальшиво, що я відчула сильну відразу. Навіть промайнула думка «Та з цими турками – ніколи, борони боже!» Через пару днів подумала: а чи справа у національності? Якщо чоловік народився в Туреччини або десь у арабському світі, то це автоматично робить його бридким залицяльником? Ні. А в голові сидить: «А, та він же тільки і хоче мною скористатись і все!»

Наші дівчата, щоправда, зробили великий внесок у цю справу: це ж треба було привчити цих арабсько-турецьких кавалерів до того, що якщо слов’янська жінка – то обов’язково недокохана та сама на тебе стрибатиме! Як себе подаєш, як поводишся – те й отримуєш. Не треба потім скаржитись. Розмовляла із своїм хост-бразером – він був у Молдавії і має деякий досвід. Каже, так, багато дівчат бачать екзотичного хлопця і починають вішатись на нього. Атому хлопцеві все, що біляве та у короткій спідниці – красиво. Тому що вдома такого нема, а тут ще й саме у руки пливе. Потім, однак, випливає, що дівчина не зовсім розумна, іноді хоче тільки грошей та заміж у теплу Туреччину, і хлопцеві якось не хочеться з нею більше нічого мати. Коли ж наші приїжджають до ОАЕ, Єгипту чи Туреччини – трапляється те ж саме. Екзотика шукає екзотику, а потім хтось перший розчаровується, і починається трагедія міжнародного масштабу…

Щоб бути об’єктивною, напишу і про українських хлопців. Звичайно, багатьом хочеться спробувати стосунки з мулаткою або азіаткою – один мій приятель все просить привезти йому китаянку із закордону :) Але у більшості своїй наші хлопці обирають більш нахабн у манеру залицяння: турецькі сльози-соплі-пестощі – не їхній стиль, тому не так багато «екзотичних» дівчат відповідає на їхній грубий флірт. Як висновок можу сказати наступне: витоки цього сексуального расизму – у печальному досвіді кинутих дівчат, які не змогли відрізнити брехню від щирості, або самі обрали не того екзотичного хлопчика. А якщо наші хлопці проявляють агресію, говорячи про те, що наші жінки «зраджують з чорними» (так, наводжу цитати без купюр) – так треба ж делікатніше бути і не поводитись, як свині, у процессі флірту ;)

Бажаю вам, любі читачі, просто насолоджуватись стосунками – і неважливо, якого кольору ваш партнер. Головне, щоб ви обоє були задоволені. Та не забувайте думати головою ;) Раджу вам блог для дівчат: новини про красу та здоров’я

Интересные, красочные и развивающие игрушки playgro. С заботой и любовью о вашем ребенке! Уникальный дизайн, высокие стандарты безопасности!