Майстер пластиліну Роні Орен у Києві

Роні Орен

Всесвітньо відомий аніматор, майстер пластиліну Роні Орен у Києві!

Він проведе унікальний майстер-клас для дітей та дорослих!

Тільки 12 вересня 2012р. о 18:30 в книжковому магазині «Читай-Город»

(вул. Б. Хмельницького, 3Б, ст. метро “Театральна”)

Не проґавте унікальну подію у сфері мистецтва!

Роні Орен Роні Орен – викладач світового рівня з покадрової анімації, ліплення з глини та пластиліну. Кількість проведених ним майстер-класів та семінарів, проведених у багатьох країнах світу не піддається обліку. Він – унікальний митець і всесвітньо визнаний мультиплікатор. Роні працював  Головою відділу анімації в Академії Мистецтв та дизайну «Бецалель»  у Єрусалимі, був продюсером та режисером більш, ніж 500 короткометражних анімаційних фільмів та телесеріалів, деякі з яких були відзначені міжнародними преміями. Він автор та режисер таких мультфільмів як «Лисячі байки»  (“Foxy Fables”), «Казки мудрого короля» (“Tales of a Wise King”) та «Кролик Граббіт» (“Grabbit the Rabbit”, http://www.youtube.com/watch?v=09TC9Yj7SHM). Ці мультфільми були показані на телебаченні у більш, ніж 80 країнах, на центральних міжнародних каналах, серед них – PB S, ABC, Disney Channel, BBC and Channel 4.

Протягом своєї кар’єри Роні Орен розробив та вдосконалив унікальний метод створення пластилінових персонажів, дуже простий і легкий у наслідуванні. Цей метод складає секрет його приголомшливого успіху у дітей, які із задоволенням дивляться його телевізійні шоу та знов і знов приходять на його майстер-класи.

Минулого року в Санкт-Петербурзі з величезним успіхом відбувся майстер–клас з Роні Ореном: діти разом зі своїми батьками із захватом ліпили неймовірні фігури та нові іграшки. Як це відбувалось, можна побачити перейшовши за посиланням:

Докладніше про Роні Орена дізнайтесь на: http://ronyoren.com

Книжки видані за методикою Роні Орена:

Книжки видані за методикою Роні Орена

Шановні читачі! Майстер-клас від Роні Орена у «Читай-Городі» – це безкоштовний захід.

Запрошуємо як дорослих, так і дітей! Адже такий уславлений майстер буде цікавий усім!

 Але щоб нам краще підготуватися і врахувати усіх бажаючих, просимо зареєструватися завчасно на майстер-клас. Для цього надішліть нам  електронного листа на скриньку  limanyuk.a@logos-trans.com.ua  або

зателефонуйте за тел. 097 539 11 18 (вкажіть, будь ласка, кількість та вік учасників).

*Майстер – клас проходе при підтримці Посольства Держави Ізраіль.