Роллік’с: “Коли аматорство переросте у професійність, відбудеться перелам”

Вокаліст гурту “Роллік’с” – Дмитро Fara Ігнатов погодився відповісти на наші питання. Що з того вийшло – читайте нижче.

Хлопці, з моменту видання альбому вже минуло три роки. Коли плануєте видати наступну платівку?
В червні цього року минає три роки з моменту релізу. Зараз триває запис, який ми плануємо завершити весною, далі іде зведення матеріалу, мастерінг. Як тільки ці процеси будуть завершені, можна буде говорити і про реліз

Ви останнім часом активно випускаєте нові кліпи (ледве не кожного місяця). Чим пояснюється така активність?
Така активність пояснюється нашим бажанням донести до слухача свою творчість, а кліп – це найефективніший спосіб це зробити. Ми не кожного місяця випускаємо кліпи. З моменту оприлюднення “Зупини час” минуло 3 місяці – а це ідеально стандартний проміжок між синглами. Якби нам вдалося це робити весь рік, було б круто. І ми до цього прагнемо, а тому є багато шансів, що через три місяці ви побачете ще одне свіже відео.

Як справи з ротаціями? Канали охоче транслюють ваші кліпи? Можна почути гурт на радіо? Так, канали охоче показують наші кліпи, а це хороший знак. Останній кліп “Зупини час” перебував в ротації чотирьох відомих музичних телеканалів: А-1, Ентер Мюзік, МТВ, Біз ТВ.


На вашу думку, чому своя – українська альтернативна музика, не така популярна та бажана, як, напркилад, на заході?

Вона у нас не така розвинена. Люди ще не звикли до її присутності, особливо керівники телеканалів. Тому ця музика наразі перебуває в андеграунді. Плюс наші українські альтернативні гурти поки не здатні створити якісний музичний і відео матеріал. Коли аматорство переросте у професійність, відбудеться перелам. І наша українська музична спільнота до цього наближається.

Чого не вистачає, щоб українська молодь слухала українське?
Я не думаю, що справа в мові. Якщо цікавий музичний матеріал, він сприймається будь-якою мовою.І важливо, щоб слухачі не спраймали це як якесь нав’язування, як часто сприймається зараз дублювання фільмів українською.

Останнім часом багато українських гуртів викладають альбоми в інтернеті, (як це зробив гурт Тартак, Крихітка). Ви також плануєте розмістити альбов для вільного скачування?
Такий варіант також можливий. Але ми не відкидаємо варіант матеріальних носіїв. Це можна поєднувати

Криза якось торкнулась гурту Роллік’с?
Криза торкнулася усіх. Але це не привід сидіти, склавши руки.


На скільки я знаю, музика для вас не основне джерело прибутку, складно поєднувати роботу та творчість: виступи, записи?

Поки одне одному не заважає.  

На офіційному сайті гурту ти писав, що не хочеш залежати від обставин, людей, речей. В чому виявляється ця залежність?
Ми всі завжди знаходимося у якійсь залежності від чогось. Я прибічник того, що кожна людина створює власний всесвіт навколо себе своїми свідомими вчинками. Моє життєве кредо – бути незалежним, сильнішим за якісь речі, що можуть на тебе впливати. Це віра в себе і свої сили.

Останнім часом ви записуєте багато сумісних треків: з Пашою Моржарою, Вовою зі Львоа. З ким ще плануєте виконання пісень?
Є проектна пісня з гуртом Флайззза. Іноді створюємо спільні треки з місцевими командами. Інші проекти наразі не розглядаються.

Які плани гурту на найближчий час?
Добре записати альбом, зняти весною кліп і покататися з концертами.

Сайт гурту: www.rolliks.com.ua
Фотографії від АНРІ

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.