Роллік’с зруйнували все, знявши новий кліп

Повільно, але впевнено. Саме так проходили зйомки нового відео гурту “Роллікс” на пісню “Зруйнувати все”. Над створенням відео працює творчий колектив Plastilin Films, який раніше відзняв Ролліксам кліп на драйвову пісню “Бий/Бий”. Plastilin Films займається створенням музичного, корпоративного і рекламного відео вже більше трьох років. За цей час студія співпрацювала з такими відомими організаціями, як Фонд Олени Франчук, Ukrainian Fashion Week, а також c дизайнером Лілією Пустовіт. Серед виконавців і музичних груп варто відзначити: Іванну Мелай, Заклепки Dress Code.

Гурт “Роллікс” один з перших колективів в Україні, який почав виконувати музику в напрямку реп-кор. Бенд існує нинішньому складі з 2005 року. У 2010 році група стала фіналістом шоу «Свiжа кров» на телеканалі М1.

Зйомки кліпу відбувалися в одному з приміщень київської кіностудії ім. Довженка, оформленому під репетиційну базу. Затишні меблі, підлога вистелена килимами, плакати та фото на стінах, шафки з платівками та хаотично розставлені музичні інструменти – все виглядало так, ніби хлопці там якщо не живуть, то справді щодня репетирують. А в куточках кімнати розмістилися друзі гурту, які зацікавлено спостерігали за процесом.

Сюжет кліпу розвивається навколо дівчини-фанатки, яка таємно проникає на репетиційну базу улюбленого гурту і трощить меблі та інструменти, аби назавжди залишитися в пам’яті музикантів. Сподіваємося, скоро на екранах ми побачимо, чим закінчилася ця любовна історія. Саме перед зйомками “брутальної” сцени журналістів попросили покинути знімальний майданчик.

Аліна Кучма, фотограф журналу MOLODI.IN.UA стала свідком знімального процесу
[nggallery id=4]