РОЛЛІКС представили нову антиполітичну відео роботу

01 листопада херсонська ватага Роллікс оприлюднила вже десяту свою відео роботу. На цей раз хлопці офільмували пісню НЕСЕМО з останньої другої платівки “Перетворися на зброю”, що побачила світ в березні поточного року.

Як відомо, пісня записана  на студії ФДР за участю одеського реп виконавця Паші Моржари, відомого за своєю спільною роботою з Noize MC (http://www.youtube.com/watch?v=Yy5l5X2prIs).

Не секрет, що колись Паша був одним у учасників Роллікса, але у ті часи, коли мова про рокову складу навіть і не йшлася.  Згодом дороги хлопців розійшлися, але знову перетнулися, в результаті чого утворилася вибохова реп-кор суміш – НЕСЕМО!

Режисером відео виступила Аріна Сінаєва зі своєю креативною командою ?plastilinfilms ?(http://www.plastilinfilms.com). Власне, їй і належить ідея відео.

Основний підтекст: Роллікс і Паша Моржара несуть вірний (правильний) кач, розпалюють полум’я в серцях своїх однодумців і прихильників. В той же час ми перебуваємо під нав’язливим тиском політичної реклами, порожніх балачок політиків, які, крім повної лажі, аж нічого не несуть. Символи цих політичних сил у вигляді опудол згорають у полум’ї в кінці відео!

Переглянути відео можна за цим посиланням:

Підписуйтесь на наші новини!

Раді повідомити, що нарешті на офіційній сторінці РОЛЛІКС з’ явилася можливість автоматично отримувати найсвіжіщі новини від гурту.?Для цього достатньо звернути увагу на правий бік сторінки одразу під розділами сайту і вставити у відповідне поле свою електронну адресу, натиснувши кнопку підтвердження.

Тепер ви будете в курсі усіх останніх подій, вчасно дізнаєтеся про нову пісню, кліп чи концерт!?Розголос цієї новини серед друзів і знайомих дуже вітається!?Будемо на зв’язку!

Ваші РОЛЛІКС

  • http://www.rolliks.com.ua
  • http://www.youtube.com/user/Rolllix
  • http://www.myspace.com/rolliks
  • http://vkontakte.ru/club12929253
  • http://www.facebook.com/rolliks